اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، بهروز اکرمی شامگاه دوشنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان هرمزگان با تاکید بر خلاقیت در حوزه اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، بیان داشت: باید به دنبال راهکارهایی برای ایجاد فضایی با نشاط و مفرح برای جوانان بود که پخش مسابقات فوتبال می تواند در این بخش موثر باشد.
وی با اشاره به برگزاری طرح گفتگوی ملی جوانان در استان بیان داشت: برگزاری این گونه برنامه ها برای جوانان موجب رشد و تقویت اعتماد به نفس در آنها می شود و فرصتی برای بیان مشکلات به آنها خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه های استان می توانند در تابستان فراخوانی مبنی بر آشنایی دانشجویان با رشته مربوطه خود در بازار کار اعلام کنند و زمینه را برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجو با رشته خود را فراهم سازند.
وی با بیان اینکه با خلاقیت می توان برنامه های کاربردی و مناسبی برای اوقات فراغت جوانان در استان تدوین کرد، اظهار داشت: برای هر برنامه ای به ویژه در خصوص اوقات فراغت جوانان نباید منتظر ایجاد ظرفیت های جدید ماند و زمان را از دست داد .
این مقام مسوول تاکید کرد: باید با بهره گیری از امکانات موجود و با خلاقیت و نوآوری زمینه فعالیت جوانان در عرصه های مختلف را فراهم کرد.
7198/ 6048
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.