اخبار مرتبط

مدیر جهاد کشاورزی پارسیان عصر پنجشنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: با افتتاح این طرح ها زمینه اشتغالزایی برای 167 نفر فراهم می شود.
یعقوب دلدار با اشاره به افتتاح یک واحد گلخانه به مساحت 4 هزار و 200 متر مربع گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال و با اشتغالزایی 5 نفر افتتاح شد که تا پایان سال جاری سطح زیر کشت گلخانه ای شهرستان به ٢٧ هکتار خواهد رسید.
وی سطح زیر کشت گلخانه در شهرستان را ٧ هکتار عنوان کرد و افزود: سالانه 35 الی 50 میلیون نشاء در شهرستان تولید می شود که مازاد مصرف شهرستان به استان های فارس، بوشهر و برخی استان های همجوار صادر می شود.
مدیر جهادکشاورزی پارسیان، این شهرستان را در بخش تولید نشاء خود کفا دانست و تصریح کرد: علاوه بر تولید این محصول، گلخانه ها به کشت انواع سبزی و صیفی جات روی آورده اند که نوید بخش عبور از کشاورزی سنتی است.
دلدار هم چنین به افتتاح 2 و نیم کیلومتر جاده بین مزرعه های شهرستان اشاره کرد و افزود: این پروژه با اعتبار 825 میلیون ریال افتتاح شد که سهولت در حمل و نقل محصولات کشاورزی یکی از هدف های مهم این طرح است.
7191/7408
خبرنگار: ابراهیم بدیعی * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.com
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.