اخبار مرتبط

محمد رادمهر عصر روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها در گفت و گو با ایرنا ابراز کرد: باحضور جاسم جادری استاندار هرمزگان فاز اول گازرسانی به شهر پارسیان و دشتی به بهره برداری رسید که با این بهره برداری، بیش از 7 هزار نفر از مزایای گازرسانی بهره مند خواهند شد.
رادمهر افزود: جایگاه سی ان جی شهر پارسیان، با اعتباری بالغ 50 میلیارد ریال از درآمد شهرداری و اعتبارات استانی به بهره برداری رسید.
وی به با اشاره به توسعه شبکه برق رسانی شهر پارسیان، گفت: 104 طرح برق رسانی با اعتباری بالغ بر 681 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که نصب انشعاب بیش از 12 هزار مشترک، ایجاد 347 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و متوسط، 822 دستگاه پست توزیع برق، بیش از 6 هزار روشنایی معابر و برق رسانی به 6 روستا از جمله اقدام های برگزار شده بود.
فرماندار پارسیان ادامه داد: کلنگ زنی سالن ورزشی روستای ستلو نیز با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد ریال انجام شد که در هفته دولت سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
رادمهر خاطرنشان کرد: این طرح ها با اعتباری بالغ بر 288 میلیارد ریال در هفته دولت با حضور استاندار هرمزگان تقدیم مردم شهرستان پارسیان شده است.
7191/7408
خبرنگار: ابراهیم بدیعی * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.com

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.