اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان سه شنبه در حاشیه امضای این تفاهم نامه با بیان اینکه بیش از 50 درصد جمعیت استان را جامعه کارگری تشکیل می دهد بر همکاری همه جانبه در خصوص پیشگری از آسیب های اجتماعی در بین جمعیت کارگری تاکید کرد.
محمدعلی سلیمی بیان داشت: این تفاهم نامه به منظور بهره گیری از ظرفیت و توانمندی ها و امکانات بالقوه و بالفعل اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان و نیروی انتظامی استان، با هدف ارائه آموز ش های همگانی حضوری و غیر حضوری جامعه هدف و کاهش آسیب های اجتماعی و حمایت از جامعه کارگری و ارائه خدمات به کارگران و خانواده آنان منعقد شد.
وی با بیان اینکه این تفاهم نامه در پنج ماده به امضاء طرفین رسیده، افزود: گسترش فرهنگ خود کنترلی و توانمند سازی در جامعه کار و تولید در مواجهه با آسیب ها و جرائم، همکاری در اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی و استفاده از ظرفیت های طرفین در راستای ارتقاء سطح دانش انتظامی و اجتماعی جامعه کار و تولید از جمله دیگر موضوعات این تفاهم نامه بود.
سرهنگ محمد شریفی معاون اجتماعی نیروی انتظامی هرمزگان نیز در حاشیه امضای این تفاهم نامه، اقدامات ایجابی را مهم‌تر از اقدامات سلبی عنوان و بر آموزش همگانی و اعلام آمادگی این معاونت در خصوص آموزش و اطلاع رسانی تاکید کرد.
7198/6048
خبرنگار: فاطمه حسینی انتشاردهنده: خلیل تنیده
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.