اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عزیز سیدی سه شنبه دراین زمینه به خبرنگاران اعلام کرد: همچنین در این مدت 60 تن شکر با نرخ 2 هزار و520 تومان در هرمزگان توزیع شده است.
وی بیان داشت: عاملان توزیع در شهرستان های بندرعباس، بندرلنگه، قشم، بشاگرد، رودان و میناب تا پایان ماه مبارک رمضان عملیات توزیع کالاهای اساسی را انجام می دهند.
مدیر تنظیم بازارمحصولات و نهاده های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان یادآورشد: در ایام ماه رمضان مرغ منجمد با قیمت عمده در محل سردخانه هر کیلو گرم پنج هزار و 300 تومان و در شهرستان بندرعباس هر کیلوگرم پنج هزار و 800 و در شهرستان های استان هر کیلو گرم پنج هزار و 900 تومان توزیع می شود.
اسدی اضافه کرد: گوشت قرمز منجمد در محل سردخانه هر کیلو گرم 22 هزار تومان و در بندرعباس هر کیلو گرم 23 هزار تومان و در سایر شهرستان های استان هر کیلو گرم 23 هزار و 100 تومان توزیع می شود.
وی گفت: شکر در محل کارخانه با نرخ هر کیلو گرم 2 هزار و 520 تومان و در سراسر استان 2 هزار و 855 تومان عرضه خواهد شد.
این مسئول خاطرنشان کرد: برنج سفید هم در محل کارخانه با قیمت هر کیلو گرم 2 هزار و 400 تومان و در دیگر مناطق استان با قیمت 2هزار و 700 تومان توسط عاملان توزیع عرضه خواهد شد.
براساس اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ، عرضه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان از یکم خردادماه جاری در این استان آغاز شده است.
7195/6048
خبرنگار: رقیه غلامی زاده **انتشار دهنده: خلیل تنیده

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.