اخبار مرتبط

سرهنگ اصغر خرم روی چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هر چند کوچکترین تعرضی به هیچ یک از شهروندان پذیرفته نیست اما ابعاد این حادثه هم آن گونه که از سوی برخی اعلام شده، نبوده است.
وی با استناد به اظهارات مسئولان درمانی اظهارکرد: صدمه وارد شده به این هنرمند هرمزگانی جزئی بوده و دقایقی پس از مراجعه به بیمارستان، به صورت سرپایی اقدامات لازم انجام و مرخص شده است.
جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان، از افراد و رسانه ها خواست تا زمان تکمیل تحقیقات و شناسایی عوامل حمله به این شهروند از گمانه زنی و ارتباط دادن آن به مسائل سیاسی خودداری کنند.
سرهنگ خرم روی، تامین امنیت و آرامش در جریان برگزاری سه انتخابات همزمان در هرمزگان را شاهدی بر وضعیت مطلوب امنیتی استان و نتیجه تلاش موفق نیروی انتظامی و همه عوامل تامین و برقراری امنیت دانست.
گفتنی است؛ غلامرضا صنعتگر خواننده هرمزگانی موسیقی پاپ کشومان نیمه بامداد چهارشنبه از سوی افراد ناشناس مورد حمله قرار گرفت.
طبق اظهارنظر این خواننده هرمزگانی، پس از اجرای برنامه در جشن شکرانه پیروزی آقای روحانی در ورزشگاه خلیج فارس (سه شنبه شب)، به منزل مادر خود رفته که ساعت 2 و نیم بامداد چهارشنبه، افرادی به منزل مادری من مراجعه کردند.
7195/6048
خبرنگار: رقیه غلامی زاده **انتشار دهنده: خلیل تنیده

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.