اخبار مرتبط

به گزارش سه شنبه خبرنگار ایرنا، جاسم جادری در نشست شورای مدیران استانداری هرمزگان، انتخابات 29 اردیبهشت را از رویدادهای بسیار مهم برای کشور برشمرد و گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نشان دهنده پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی افزود: مدیران و مسئولان مرتبط تلاش کنند تا انتخابات در نهایت آرامش برگزار شود و حفظ سلامت انتخابات نیز بسیار مهم است.
استاندار هرمزگان در بخش دیگری از صحبتهای خود با تبریک سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) عنوان کرد: به فرموده امام حسین (ع) ، حضرت علی اکبر از نظر چهره، اخلاق و گفتار شبیه ترین افراد به پیامبر اکرم (ص) بوده است.
وی ادامه داد: ما که پیرو پیامبر مکرم اسلام (ص) هستیم، باید در زمینه های مختلف حضرت علی اکبر (ع) را اسوه و الگوی خود قرار دهیم.
در هرمزگان سه انتخابات ریاست جمهوری ، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس برگزار می شود .
برای انتخابات ریاست جمهوری در سطح استان هرمزگان یکهزار و 986 شعبه اخذ رای و برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه غرب استان هرمزگان 377 شعبه پیش بینی شده است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی روز 29 اردیبهشت سال 96 برگزار می شود.
حوزه غرب هرمزگان شامل شهرستان های بندرلنگه ، پارسیان و بستک با جمعیتی حدود 250 هزار نفر است که از این تعداد 130 هزار نفر در شهرستان بندرلنگه حضور دارند.
این حوزه دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورا اسلامی است.
شهرستان بندرلنگه در 240 کیلومتری ، بستک در 210 کیلومتری و پارسیان در 500 کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده اند.
7198/6048
خبرنگار: فاطمه حسینی انتشاردهنده: خلیل تنیده
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.