اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا جاسم جادری شامگاه دوشنبه در نوزدهمین جشنواره تجلیل از خیران مدرسه ساز هرمزگان اظهار داشت: این تقویت عرصه های داخلی و بین‌المللی داشته که برای انقلاب اسلامی بسیار حائز اهمیت است.
وی ادامه داد: برای پرپایی و استمرار نظام اسلامی خون های فراوانی در دوران انقلاب ، دفاع مقدس و پس از آن پرداخت شده و به طور قطع مردمی که آنرا تا به امروز استمرار بخشده اند برای تقویت آن هم در صحنه انتخابات حاضر می شوند.
وی اشاره کرد: سه انتخابات در غرب هرمزگان شامل میان دوره ای مجلس شورای اسلامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
استاندار هرمزگان ابراز داشت: مردم این منطقه در این دوره از انتخابات میان دوره ای مجلس نماینده خود را تعیین می کنند.
جادری بیان کرد: مردم منطقه غرب هرمزگان دارای خصلت بسیار خوبی بوده که آنرا مایه افتخار هرمزگان می‌دانم به گونه‌ای که برای عمران منطقه خود کمر همت بسته و اقدام به راه سازی و سد سازی می کنند.
وی خاطر نشان کرد: این مردم در عرصه مدرسه سازی نیز خوش درخشیده و برای جبران کمبودها در این بخش فعالیت‌های چشمگیری انجام داده اند و خیران هرمزگانی نه تنها در استان بلکه در سایر نقاط کشور هم فعالیت داشته اند.
وی ابراز داشت: مدرسه سازی همانند جهاد در جبهه های نبرد بوده و صدقه جاری محسوب می‌شود.
جادری بیان کرد: این خیران به جهاد با مال برخاسته اند که به تصریح قرآن از جهاد با نفس هم دارای اهمیت بیشتری است و برخی افراد حاضر هستند جان خود را بدهند ولی از مال چشم‌پوشی نمی کنند.
استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنان به انتقاد از ازدیاد مراسم ها و تجلیل‌های دستگاه‌ های اجرایی از خود و مدیران پرداخت و گفت: مدیرانی که باید در محل کار خود حاضر بوده و به کارها رسیدگی کنند در این‌ گونه مراسم ها هستند.
جادری اضافه کرد: به همین دلیل بخشنامه شده مراسم ها و تجلیل‌ها در ساعت‌های غیر اداری برگزار شود و هرچه می‌ خواهند در ساعت‌ های غیر اداری از خود و همدیگر تجلیل کنند.
وی یاد آور شد: مناسبت‌های فراوانی در تقویم وجود دارد که برای هرکدام آیینی برپا می‌شود و تأکید داریم این مراسم ها در ساعت‌های غیر اداری برگزار شود.
در پایان این مراسم 6 نفر از خیران هزینه احداث 6 مدرسه در 6 نقطه مختلف هرمزگان را تقبل کردند.
3219/9048
خبرنگار: عزت الله معمارباشی ** انتشار دهنده: خلیل تنیده
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.