• کدخبر: 619177
  • منبع: tasnimnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، و به نقل از راه و شهرسازی هرمزگان، غلامحسین شیری در نشست مشترک با حسین هاشمی تختی نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، خمیر و ابوموسی، علیرضا مجرد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای  و با حضور دهیاران و اعضای شورای اسلامی بخش تخت اظهارداشت: علیرغم مشکلاتی که در روند احداث جاده در حوزه روستایی بخش تخت داشتیم اما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا بیش از آنچه که تعهد داشتیم انجام دادیم.

وی بیان‌داشت: راه و شهرسازی حاضر شده برای رفاه و آسایش مردم بدهی برای خود ایجاد کند که در این زمینه باید قدردان پیمانکاران راهسازی بود.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان با بیان اینکه در این حوزه و شهرستان بندرعباس بیش از آنچه که تعهد داشتیم در حوزه راه روستایی کار کرده ایم، گفت: در شرایط عادی تنها 10 کیلومتر راه روستایی باید در این حوزه انجام می شد اما با اجرای طرح 1000 کیلومتر راه روستایی نزدیک به 200 کیلومتر راه روستایی احداث و بازسازی شده است.

شیری بیان‌کرد: در حال حاضر 137 کیلومتر راه روستایی در حوزه شهرستان بندرعباس زیرسازی و 112 کیلومتر نیز آسفالت شده است.

وی در عین حال به بازسازی 78 کیلومتر دیگر از راه روستایی بندرعباس اشاره کرد و گفت: با در نظر گرفتن مجموع فعالیت ها نزدیک به 200 کیلومتر راه روستایی ایجاد شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان همچنین به آمار راه روستایی هرمزگان اشاره کرد و افزود: در اجرای طرح 1000 کیلومتر راه روستایی 842 کیلومتر زیرسازی انجام و 577 کیلومتر آماده آسفالت است. همچنین 474 کیلومتر از این میزان آسفالت شده است.

شیری ادامه داد، علاوه بر موارد ذکر شده، 314 کیلومتر راه روستایی دیگر نیز بازسازی شده است که با احتساب همه این فعالیت ها نزدیک به 800 کیلومتر راه روستایی احداث شده است.

حسین هاشمی تختی نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، خمیر و ابوموسی نیز در این جلسه با اشاره به نیاز راه روستایی در هرمزگان و بویژه مناطق تخت گفت: خوشبختانه با اجرای طرح 1000 کیلومتر راه روستایی فعالیت های قابل توجهی انجام شده است.

وی افزود: مدیران حوزه راه و شهرسازی پای کار هستند و شاهدیم که در این زمینه فعالیت های گسترده ای انجام می دهند.

هاشمی تختی ادامه داد: معاونین وزیر راه و شهرسازی نیز قول داده اند تا با حضور در مناطق روستایی هرمزگان از نزدیک مسائل این مناطق را رصد و در توسعه آن همکاری کنند.

وی همچنین به همکاری پیمانکاران اشاره کرد و گفت: پیمانکاران همکاری بسیار خوبی در حوزه راهسازی دارند و بسیاری از آنها صورت شان را با سیلی سرخ نگه داشته اند.

به گفته هاشمی تختی، احداث راه ساده نیست و هزینه سنگینی می طلبد و ما به عنوان نماینده وظیفه دارم خواسته های مردم را در این زمینه پیگیری کنیم.

انتهای پیام/

انتهای پیام
  • کدخبر: 619177
  • منبع: tasnimnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.