اخبار مرتبط

سنگ‌نورد ملی پوش هرمزگانی فردا(19 تیرماه) به همراه سه ملی‌پوش دیگر جهت حضور در مسابقات جام جهانی عازم فرانسه می‌شود.

کبری لکزایی فر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: خوشبختانه از ابتدای سالجاری تمرینات منظم و خوبی را سپری کرده و در حال حاضر از شرایط بدنی مناسبی برخوردارم.

وی با بیان اینکه مسابقات جهانی فرانسه پنجشنبه(20 تیرماه) برگزار می‌شود، تصریح کرد: امیدوارم بهترین نمایش خود را با توجه به پشت سر گذاشتن تمرینات منظمی که داشتم، ارائه دهم و بتوانم نتیجه خوبی کسب کنم.

نفر نخست مسابقات انتخابی تیم ملی در خصوص هزینه‌های این مسابقات با تقدیر از حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: حدود 20 میلیون تومان هزینه اعزام به این مسابقات شد که بخشی از آن از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان پرداخت و مابقی آن به صورتی شخصی پرداخت کردم.

لکزایی فر با اشاره به اینکه با توجه به نوسانات ارزی هزینه‌های اعزام بالا رفته و این موضوع با توجه به هزینه‌های زیاد آمادگی و تمرینات نیز فشار سنگینی وارد می‌کند، اضافه کرد: امیدوارم جهت حضور در مسابقات آتی حامیان مالی نیز در رشته سنگ‌نوردی واردشده و با حمایت از ورزشکاران این رشته سبب کسب مدال‌های خوشرنگ توسط ملی‌پوشان سنگ‌نوردی شوند.

نفر اول بانوان سرعت ایران ادامه داد: اواخر شهریورماه، مهر و آبان ماه مسابقات مهم دیگری پیشرو دارم که به‌واقع بدون حمایت مالی از سوی اسپانسرها، اعزام به آن‌ها امکان‌پذیر نیست و امیدوارم مسئولان کشور و استان هرمزگان در این خصوص تدبیری بیندیشند.


انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.