اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، قاسم عسکری نسب در این خصوص به خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه شامگاه سه شنبه رخ داد و راننده این خودرو بدون توجه به فرمان ایست ماموران یگان حفاظت بندرلنگه، با سرعت زیاد و انجام حرکات نمایشی از دروازه ورودی بندر عبور کرده و در ضلع غربی بندر با سرعت به درون دریا سقوط کرد.
وی بیان داشت: بلافاصله پس از اطلاع یگان حفاظت به برج کنترل بندر، علاوه بر آماده باش تیم واکنش سریع و آتش نشانی، غواص مستقر در بندر تجاری لنگه خود را به موقعیت سانحه رسانده و در دقیقه های اولیه شناور بودن خودرو روی سطح آب دریا، راننده که تنها سرنشین خودرو بوده را از خطر غرق شدن نجات می دهد.
عسکری نسبت گفت: کمتر از یک ساعت پس از وقوع سانحه، به همت تیم عملیات بندری و دریایی و آتش نشانی اداره بنادر و دریانوردی لنگه، خودروی سانحه دیده از آب دریا بیرون آورده شد و فرد خاطی نیز به سرعت از طریق آمبولانس مستقر در بندر تجاری لنگه، به بیمارستان شهید محمدی این شهر منتقل و هم اکنون حال وی مساعد گزارش شده است.
براساس اعلام یک منبع آگاه، هم اکنون پرونده این حادثه توسط پلیس شهرستان بندر لنگه در حال تکمیل اطلاعات و مستندات جهت ارجاع به دستگاه قضایی است.
شهرستان بندرلنگه در 240 کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.
7198/6048
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.