به گزارش ایرنا، محمد احمدی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از تفرجگاه ها، پارک ها و دیگر اماکن رفاهی شهر میناب افزود: بروشور اماکن و جاذبه های طبیعی و گردشگری شهرستان میناب تهیه شده و علاوه بر این، پایانه های مسافربری، غذاخوری ها و مهمان پذیرها نیز آماده ارائه خدمات لازم به مسافران نوروزی هستند.
وی بیان داشت: برای پذیرایی مسافران و گردشگران نوروزی از میناب همچنین امکانات مختلفی شامل اسکان در مدرسه ها، پارک ها و هتل ها در نظرگرفته شده است.
فرماندار ویژه میناب اظهارداشت: همه نهادهای خدمات رسان این شهرستان از جمله مراکز بهداشتی، تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی، راه و شهرسازی، هلال احمر و نیروهای انتظامی آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی دارند.
احمدی با اشاره به آمادگی شهرستان میناب برای نوروز 98 اضافه کرد: همه باید در راستای احیای آیین هایی نوروزی که موجب شادی، جشن و سرور شهروندان و گردشگران می شود، استفاده کنیم.
وی بیان داشت: در ایام تعطیلات بویژه نوروز، مسافران و گردشگران زیادی از سراسر کشور به میناب سفر می کنند که باید تلاش کنیم همچون سال های گذشته میزبان خوبی برای آنها باشیم.
وجود جاذبه های گردشگری در منطقه بندزرک و توکهور، کوههای بی نظیر در منطقه سندرک، سواحل زیبای بندزرک، کرگان، کلاهی، تالاب بین اللملی میناب، درختان حرا، پنجشنبه بازار، صنایع دستی و سد استقلال، فضای مناسبی را برای تشویق و ترغیب گردشگران نوروزی ایجاد می کند.
شهرستان تاریخی میناب با داشتن پنجشنبه بازار و دهها اثر تاریخی و جاذبه طبیعی نظیر نخلستان، باغ ها و مزرعه های کشاورزی در90 کیلومتری شرق بندرعباس مرکز هرمزگان واقع شده است.
7195/6048
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.