اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا آیت الله نعیم آبادی روزدوشنبه در بازدید ازغرفه ایرنا در شانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان اظهار داشت: با وجود حضور دستگاه های الکترونیکی و فضاهاهای مجازی اما کتاب به واسطه بی ضرر و بی آسیب بودن آن، جایگاه و اصالت خود را حفظ کرده است ودر مقابل سایر عرصه های فرهنگی و غیر فرهنگی پیروز میدان است.
رییس شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به حضور مردم و خریداران کتاب در شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان، اضافه کرد: ناشران در صحبت های خود از میزان استقبال مردم از این نمایشگاه راضی بودند.
امام جمعه بندرعباس بیان داشت: با توجه به مسائل و مشکلات اقتصادی تصور می‌شد خریدار کتاب کم باشد اما نتیجه نمایشگاه نشان داد کتاب از سبد خانواده ها حذف نشده است.
آیت الله نعیم آبادی افزود: این نشان دهنده وجه فرهنگی مردم هرمزگان است و امید می رود برای پاسخگویی به نیاز آنان مخاطبان، نمایشگاه های کتاب بیشتری در این استان برگزار شود.
شانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان با حضور 400 ناشر از سراسر کشور از هشتم تا 13 اسفند ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های بندرعباس در حال برگزاری است.
این ناشران در324 غرفه، 78 هزار و 976 عنوان کتاب خود را عرضه می کنند و 7 میلیارد ریال بن به این نمایشگاه اختصاص یافته و به خریداران 30 درصد تخفیف داده می شود.
3219/2094 /6048
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.