اخبار مرتبط

محسن منصوری عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: نوژن محیط مانی از تهران و حسین عباسقلی زاده از استان هرمزگان نیز مقام دوم و سوم این مسابقات را کسب کردند.
وی ادامه داد: در بخش زنان این مسابقات نیز شبنم صابری، مریم عظیمی گلوگاهی و سحر سامی به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
دبیر اجرایی دومین جشنواره جهانی ورزشهای هوایی تصریح کرد: این مسابقات با حضور 60 خلبان از سراسر کشور از روز شنبه چهارم اسفندماه در سایت جزایر ناز قشم آغاز شد و امروز با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
وی افزود: همزمان با این مسابقات جشنواره ای از ورزش های هوایی با حضور 400 ورزشکار از سراسر کشور و جهان برگزار شد.
منصوری ادامه داد: 15 قهرمان خارجی در رشته های مختلف هوایی در عرصه بین المللی از کشورهای اسپانیا، فرانسه، آلمان، هلند، بلغارستان، روسیه و ترکیه در این جشنواره شرکت کردند.
وی اظهار داشت: در این جشنواره عملیات پاراگلایدر، لباس خفاشی، سقوط آزاد و بیس جامپ بارها توسط شرکت کنندگان انجام شد.
جزیره قشم با وسعت یک هزار و 500 کیلومتر مربع از تنگه هرمز به موازات ساحل جنوبی ایران به طول 135 کیلومتر و عرض میانگین 11 کیلومتر در خلیج فارس گسترده شده است و 300 کیلومتر خط ساحلی دارد.
شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود یکهزار و 628 کیلومتر مربع وسعت در میان آب های خلیج فارس به موازات ساحل استان هرمزگان گسترده شده است.
7500/ 6048
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.