اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ژاله فرامرزیان روز چهارشنبه در نشست با روسای هیات های ورزشی هرمزگان افزود: در ماده 53 نیز یک درصد کمک به ورزش وجود دارد که برای تحقق این امر بایستی استانداران و رییس سازمان برنامه و بودجه این موضوع را پیگیری کنند.
وی بیان داشت: مردم نیز تمایل دارند که مالیات خود را به حوزه ورزش اختصاص دهند و باعث ایجاد شور و نشاط جوانان در جامعه شوند.
معاون مدیریت توسعه و منایع وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت: بارها در نشست های متعددی اعلام کردیم که تنها راه برون رفت از مشکلات اساسی، تغییر ساختار بودجه دولت است.

** به ورزش هرمزگان سرو سامان داده شود
نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و بوموسی در مجلس شورای اسلامی گفت: به ورزش این استان باید سر و سامان داده شود و به خواسته ها و نیازهای جوانان نیز توجه ویژه ای صورت گیرد.
احمد مرادی افزود: روسای ورزشی با مسائل و مشکلات جوانان در حوزه ورزش آشنایی دارند و دغدغه های جوانان را می دانند و باید فکری اصولی و اساسی برای جوانان کنیم.
وی بیان داشت: استفاده از ظرفیت صنایع و پالایشگاه برای ورزش استان هرمزگان ضروری است که باید مسوولیت اجتماعی خود را انجام دهند و اداره کل ورزش وجوانان استان نیز پیگیر این مسائل باشد.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که ورزش در این استان از قدمت طولانی برخوردار است، گفت: این استان ظرفیت های زیادی در حوزه ورزش رشته های آبی و ساحلی دارد که باید در این حوزه سرمایه گذاری شود.
مرادی اظهارامیدواری کرد: رفتن به سمت و سوی ورزش و جذب جوانان به ورزش هزینه بر شده است که می طلبد با حمایت از رشته های مختلف ورزشی، ورزشکاران با انرژی مثبت بیشتری در این حوزه فعالیت کنند.
وی گفت: ورزش برای سلامت و نشاط جامعه ضروری و مهم است و به ورزش معلولان و جانبازان نیز توجه ویژه ای داشته باشید.
وی اضافه کرد: نبودن فضای ورزشی مناسب و مشکلات حمل و نقل از جمله مسائل و مشکلات ورزشکاران جانبازان و معلولان ما هستند.

** حامی ورزش باشیم
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید حامی ورزش باشیم و رویکرد ورزش جزو اولویت کاری ما باشد.
حسین هاشمی تختی با بیان اینکه بنگاه های اقتصادی زیادی در استان وجود دارد، افزود: یکی از راهکارهای حل مشکلات ورزش استان این است که بنگاه های اقتصادی را مکلف کنیم به ورزش کمک کنند.
وی بیان داشت: همچنین باشگاه ها و هیات های ورزشی باید به سمتی سوق داده شوند که بتوانند درآمد زایی داشته باشند و هزینه های خود را بدست آورند.

**پرداخت مالیات صنایع موجب توسعه ورزش می شود
مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان نیز اظهارداشت: بحث مالیات صنایع به ورزش ظرفیت خوبی است که می توان برای توسعه ورزش استان از آن استفاده کرد.
محمود رضا امیاری افزود: ورزش هرمزگان از جایگاه خاصی برخوردار است و باید به هیات های ورزشی هرمزگان توجه خاصی شود.
وی با اشاره به این که از ابتدای سالجاری تاکنون چهار نشست با هیات های ورزشی هرمزگان برگزار کرده ایم، بیان داشت: در اسفند ماه جاری نیز نشست جداگانه ای با هر هیات ورزشی در استان خواهیم داشت و برنامه های ورزشی سال 98 را طراحی خواهیم کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان اظهارداشت: هیات های ورزشی باید ورزش بانوان و توسعه ورزش عشایری و روستایی را در اولویت کاری خود قرار دهند و همچنین برای ارتقای ورزش های آبی و ساحلی در نظر داریم دهکده ساحلی را احداث کنیم.
امیاری ضمن تاکید به ایجاد شور و نشاط بین جوانان بیان داشت: بزودی از مدال آوران و قهرمانان سطح ملی و بین المللی و آسیایی هرمزگان تجلیل می شود.
7195/6048
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.