اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ایرج بقایی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: بسیاری از جوامع با وجود داشتن منابع طبیعی به دلیل کمبود منابع انسانی مناسب، توان استفاده از این ثروت ها را ندارند.
وی بیان داشت: حفظ کرامت و رضایت مندی کارکنان، ارتقای سلامت و نشاط عمومی خانواده های آنان، اصلاح، ساماندهی جذب و استخدام نیروی انسانی و آموزش اثر بخش از جمله فعالیت های انجام شده در طول این سال ها است.
این مقام مسوول با تاکید بر بهبود، حفظ و نگهداشت نیروی انسانی اظهار داشت: در همین راستا 236 نفر از کارکنان قراردادی به رسمی تغییر وضعیت پیدا کرده اند.
وی ابراز داشت: در سال های اخیر 261 نفر جذب شده و 154 نفر برای شرکت در کانون ارزیابی شایستگی مدیران شناسایی شده اند.
بقایی افزود: بررسی تحلیلی وضعیت نیروی انسانی در سازمان جهاد کشاورزی با ابعاد مختلف از نظر نیازسنجی رشته تحصیلی و استقرار در منطقه جغرافیایی خدمت، در قالب طرح جامع نیروی انسانی انجام شده و برای دریافت مجوز جذب نیروی انسانی اقدام شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: توجه به پژوهش های کاربردی، افزایش بهره وری الگوهای برنامه ریزی برای مصرف بهینه نهاده ها در سطح های مختلف وافزایش قدرت خلاقیت و نوآوری درون و برون سازمانی در بخش کشاورزی مهم ترین ابزار تصمیم گیری برای مدیران ارشد از اولویت برنامه های سازمانی است.
وی، تقویت انضباط اقتصادی، حمایت از معلولان و آسیب دیدگان شغلی، حفظ ارزش های بازنشستگان، بهبود ساختارهای سازمانی را از جمله برنامه های در حال انجام این سازمان عنوان کرد.
بقایی حفظ جایگاه خانواده های شهدا در انقلاب اسلامی را بسیار با اهمیت دانست و افزود: سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان درهمین راستا فعالیت هایی شامل، احداث 300 واحد مسکونی، ایجاد اشتغال برای 20 نفر از فرزندان شهدا، گردآوری امار ایثارگران برای رفع مشکلات معیشتی، ثبت آثار دفاع مقدس، برگزاری اردوهای فرهنگی تفریحی برای خانواده های شهدا و ایثارگران و زمینه سازی ساخت 82 واحد مسکونی برای فرزندان متاهل و فاقد مسکن ایثارگران انجام داده است.
9944 /6048
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.