اخبار مرتبط

معصومه سی سی پور روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بتدریج از ساعت عصر امروز شنبه شاهد افزایش ابرناکی از سمت غرب هرمزگان و شروع بارندگی ناشی از سامانه غربی در مناطق غربی استان و جزیره های غربی خلیج فارس خواهیم بود.
وی بیان داشت: علاوه بر این با تشدید جریان دریا به خشکی در سواحل دریای عمان، شاهد افزایش ابرناکی از مناطق شرقی هرمزگان نیز خواهیم بود که طی روز یکشنبه با ترکیب این دو موج ناپایدار شاهد فعالیت خوب و قابل ملاحظه بارشی در بیشتر نقاط استان خواهیم بود.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان اظهارداشت: این بارش ها سبب آبگرفتگی معابر عمومی خواهد شد که در برخی نقاط استان ازجمله مناطق شرقی و غربی، وقوع تگرگ، سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه های فصلی پیش بینی می شود.
سی سی پور اضافه کرد: از روز دوشنبه هفته جاری نیز بتدریج از میزان فعالیت سامانه بارشی در غرب هرمزگان کاسته می شود و تمرکز بارش ها در نیمه شرقی استان خواهد بود.
وی ادامه داد: از صبح سه شنبه هفته جاری نیز شاهد خروج موج ناپایدار بارشی و جایگزین شدن سامانه پرفشار و بادهای شمال شرقی در مناطق شرقی و مرکزی استان هرمزگان خواهیم بود.
7195/6048
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.