اخبار مرتبط

اسماعیل موحدی نژاد عصر سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: کاهش تولید زباله و صرفه‌جویی در منابع مالی مهم‌ترین اهداف اجرای طرح تپش در بندرعباس است.
وی با بیان اینکه اجرای این طرح از مهرماه در بندرعباس آغاز شده، افزود: در هر منطقه شش آموزشگر با تحصیلات عالیه دانشگاهی در رشته‌های مرتبط با محیط زیست در اجرای این طرح مشارکت دارند.
موحدی نژاد ادامه داد: برای هر محله ٢روز در هفته جهت جمع آوری پسماند خشک اعلام شده و مشترکان طرح می توانند در زمان های مشخص شده پسماند را تحویل خودروی ملودی دار داده و به ازای آن کارت امتیازی به تناسب وزن پسماند دریافت کنند .
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: زمانی که امتیاز مشترکان این طرح به حد نصاب لازم برسد می توانند از مزایای بسته تشویقی آن از جمله بیمه آتش سوزی املاک، بلیط فضاهای تفریحی، کارت های رایگان خدماتی و دیگر موارد استفاده نمایند.
موحدی نژاد خاطرنشان کرد: از ابتدای سال آینده مخازن بزرگ زباله از کوچه‌ ها و معابر و بلوار های این سه منطقه جمع‌آوری می ‌شوند و در ساعات و زمان ‌های اعلام شده زباله ‌های تفکیک شده تر و خشک جمع‌آوری خواهد شد.
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس افزود: پس از ارزیابی ‌های صورت گرفته، درصورتی که طرح پایلوت با موفقیت انجام شود، سال آینده طرح تپش در تمام محلات و مناطق شهر بندرعباس اجرایی می‌ شود .
7198/6048
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.