اخبار مرتبط

فریدون الهامی شامگاه جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: عصر امروز و در نخستین روز این رقابتها تیم کشاورز شمیل حاجی آباد با شهرداری هرمز دیدار کرد و موفق به شکست سه بر یک این تیم شد.
وی افزود: در دیگر بازی امروز نیز هرنگ بستک با نتیجه سه بر یک برابر میهمان خود فانوس دریا تیاب میناب به پیروزی رسید و ستارگان زرین بندرعباس نیز سه بر صفر برابر هیات والیبال رودان پیروز شدند.
الهامی خاطرنشان کرد: امسال مسابقات لیگ برتر والیبال هرمزگان با حضور شش تیم به صورت رفت و برگشت برگزار می شود که نسبت به سال گذشته دو تیم از مجموع تیم های شرکت کننده کم شده است.
رییس هیات والیبال هرمزگان تصریح کرد : قرار بود این رقابتها از 9 آذرماه شروع شود که به دلیل تکمیل نبودن مدارک برخی تیم ها یک هفته به تعویق افتاد و عصر امروز جمعه 16 آذر سوت آغاز این رقابتها به صدا درآمد.
الهامی با اشاره به اهمیت برگزاری رقابتهای استانی در شناسایی استعدادها، گفت: هیات والیبال هرمزگان برای موفقیت بیشتر در انجام امور، برنامه محوری را در دستور کار قرار داده و محورهای آموزش، برگزاری مسابقه و استعدادیابی از مهم ترین برنامه های این هیات است.
در رقابتهای فصل گذشته لیگ برتر والیبال هرمزگان، تیم شهرداری هرمز به عنوان قهرمانی دست یافت.
هم اکنون حدود دو هزار والیبالیست به صورت سازمان یافته در استان هرمزگان در این رشته ورزشی فعال هستند.
7198/6048
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.