اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مصطفی غلامپور دوشنبه شب در نشست شورای ورزش رودان با اشاره به اینکه سرانه فضای ورزشی در این شهرستان با استاندارد کشوری فاصله دارد، خاطر نشان کرد: لازم است به تناسب ظرفیت ها و استعدادها سرانه فضاهای ورزشی نیز افزایش یابد که این امر در شهرستان رودان تحقق نیافته است.
وی ادامه داد: ورزش رودان در میادین ملی و بین المللی صاحب نام است و ورزشکاران این شهرستان برغم وجود کمبودها و نارسایی های موجود، همواره خوش درخشیده اند و گوی سبقت را از حریفان ربوده اند.
غلامپور افزود: ورزشکاران شهرستان همواره با تلاش، همت، پشتکار و با عملکرد مطلوب و تحسین برانگیز، شایستگی خود را اثبات کرده اند و تسلیم کمبودها و محدودیت ها نشده اند.
این مسوول با بیان اینکه توسعه ورزش رودان نیازمند، توجه، برنامه ریزی توام با تدبیر و مدیریت، وحدت و همدلی همگان است، بر ضرورت جلب مشارکت خیران بمنظور حمایت از ورزش و توسعه ورزش قهرمانی در این شهرستان تاکید کرد.
غلامپور با اشاره به نقش ورزش در حفظ سلامت روحی، روانی و جسمی افراد، خاطر نشان کرد: توسعه ورزش کاهش مشکلات و آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد و با توسعه آن، روابط اجتماعی افراد مستحکم تر و سلامت روح و جسم، نشاط و شادابی آنها تضمین می شود.
وی خواستار پیگیری اداره ورزش و جوانان جهت رفع موانع فراروی اجرای طرح های پیست دو و میدانی و زمین چمن فوتبال مجموعه ورزشی شهید چمران رودان و تکمیل این دو طرح ورزشی شد و اظهار داشت: توسعه زیرساخت های ورزش این شهرستان نیازمند توجه ویژه است.
هم اکنون بیش از 2 هزار ورزشکار در قالب 27 هیات ورزشی در شهرستان رودان مشغول فعالیت های فرهنگی و ورزشی هستند.
شهرستان رودان با بیش از 124 هزار نفر جمعیت در 90 کیلومتری شرق شهرستان بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.
7196 / 6048
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.