اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، بهروز اکرمی شامگاه دوشنبه در نشست ساماندهی امور ساحل استان هرمزگان با تاکید بر اینکه باید زمینه نشاط عمومی در سواحل استان فراهم شود، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت هایی مانند ساحل استان نیاز به هیچ گونه جلسه و دستور العملی ندارد.
وی با بیان اینکه هرمزگان باید در اعتبارات ملی سواحل کشور سهمی داشته باشد، گفت: هیچ اعتباری از 20 میلیارد ریال اعتبارات ملی سواحل کشور به استان های جنوبی تعلق نگرفته است.
این مقام مسوول بیان داشت: این به معنی آن است که برنامه های جامع و مناسبی برای سواحل استان نداشته ایم و این حوزه نیازمند فعالیت بیشتر است.
اکرمی تصریح کرد: می توان با برنامه های ورزشی، گردشگری، تفریحی و هنری در ساحل استان زمینه نشاط عمومی را فراهم کرد که این امر نیازمند عزم جدی مدیران کل سه دستگاه متولی و فرمانداران و شهرداران شهرهای ساحلی استان است.
وی با تاکید بر ممنوعیت نصب چادر مسافرتی در ساحل بندرعباس، گفت: ساحل بندرعباس به همه مردم تعلق دارد و نباید عده ای با برپایی چادر مسافرتی، دیگران را از بهره مندی از این ساحل زیبا محروم کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بیان داشت: باید اماکنی برای نصب چادر مسافرتی در مناطق مختلف شهر در نظر گرفته شود و مسافران با رعایت قوانین در این اماکن اقدام به نصب چادر کنند.
اکرمی تاکید کرد: نشست های متعدد تحت عنوان مختلف نمی توانند موجب ایجاد تحول در سواحل استان شود بلکه باید بیشتر به دنبال برنامه های کاربردی و عملیاتی بود.
7198/6048
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.