اخبار مرتبط

«سید علی آقازاده» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سوگیری برنامه های دولت در چهار ماه اول امسال به گونه ای بوده که توانسته در شاخص های محرک اقتصادی نسبت به مدت مشابه قبل آن مناسب تر باشد و برای غلبه بر فشارهای اقتصادی دشمنان باید با نگاه درونی به اقتصاد کوشید هر روز در سایه برنامه هدفمند و تقویت سهم بخش خصوصی و مردمی مولفه های پایه را بهبود داد.
وی ادامه داد: آمارها نشان می دهد که با وجود نوسان قیمت ارز و تنگناهای حوزه درآمدی، کشور در چهار ماه اول امسال بیش از پیش بینی موفقیت حاصل کرده و این مهم بیانگر آن است که می توان از مسایل و مشکلات در سایه هدفمندی و عزم ملی عبور کرد.
استاندار مرکزی بیان کرد: اگرچه مشکلات اعتباری در بخش های مختلف وجود دارد اما باید تلاش کرد که با مدیریت صحیح و راهبردهای کارشناسی به راه حل آن دست یافت.
آقازاده ادامه داد: تصمیم جدید سیاست ارزی دولت اقدام مناسبی است که توانسته سطحی از ثبات را به بازار آورد و باید اقدامات از این دست در سایه همراهی دولت و سایر ارکان حاکمیتی تقویت شود.
وی اظهار داشت: مشکلات اقتصادی وجود دارد و همه باید با درک شرایط موجود و حفظ آرامش بکوشند تا توطئه های اقتصادی علیه کشور را بی اثر کنند البته فشارهایی برجامعه ایرانی است که با درک بالای ملت و همراهی گروه های مرجع و متخصص می توان بر آن ها غلبه کرد.
وی گفت: حاکمیت فرهنگ مصرف گرا و رفتارهای اسرافی و ریخت و پاش آفت جامعه است و می طلبد که با استفاده هدفمند از ظرفیت های فرهنگی و آموزشی اصلاح رفتار در جامعه صورت گیرد.
استاندار مرکزی افزود: ایران متعلق به تک تک افراد این مرز و بوم است و توسعه و آبادانی آن به همت همه لایه های اجتماعی و مسئولان خوش فکر و پرکار گره خورده است.
آقازاده عنوان کرد: مردم به آرمان ها و بنیان انقلاب اسلامی اعتقاد راسخ دارند و برای بقا و استحکام نظام خون های زیادی تقدیم کرده اند و امروز برای صیانت از دستاوردها از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
استان مرکزی با 12 شهرستان دارای بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت است.
3005/6013/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.