اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام «قاسم عبداللهی» عصر شنبه در نشست تنظیم بازار استان مرکزی در اراک افزود: کالاهای مورد نیاز و تولیدات به اندازه کافی در کشور وجود دارد و تنها مشکل ناامنی روانی در بازار است.
وی بیان کرد: شرایط کشور حساس است اما در 40 سال گذشته شرایط سخت تر از امروز با استقامت، تلاش و همراهی مردم سپری شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی نیز گفت: نظارت بر بازار باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
«سعید فرخی» افزود: توزیع کالاها به منظور تنظیم بازار باید در همه شهرستان ها و نقاط مختلف صورت گیرد.
وی بیان کرد: مشکلات توزیع گوشت گرم وارداتی حل شده و هم اکنون بحث کمبود آن مطرح است که این مهم نیز باید با تلاش شرکت پشتیبانی امور دام دنبال شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی ادامه داد: نشست های ستاد تنظیم بازار این استان باید هر هفته برگزار شود.
رِئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نیز در سخنانی گفت: تامین کالاهای مورد نیاز مردم از مهمترین دغدغه ها است که همه تلاش ها برای تامین این اقلام با قیمت مناسب به کار گرفته شده است.
«محمدرضا حاجی پور» افزود: روزانه 20 تیم بازرسی به صورت شبانه روزی در بازار نظارت دارند و گزارش این تیم ها به صورت روزانه به سازمان صنعت، معدن و تجارت و ستاد تنظیم بازار استان مرکزی ارائه می شود.
وی بیان کرد: پرونده هایی در راستای مبارزه با گران فروشی تشکیل شده که توسط تعزیرات حکومتی در دست بررسی است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اضافه کرد: 90 تن گوشت گرم وارداتی در این استان از طریق 37 محموله توزیع شده که تنها 2 محموله آن مشترک با استان قم بوده است.
حاجی پور بیان کرد: لوازم التحریر یکی دیگر از دغدغه های مهم مردم در آستانه سال تحصیلی جدید است که باید در ستاد تنظیم بازار به این مهم به صورت ویژه پرداخته شود.
استان مرکزی با 12 شهرستان، بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت دارد.
3005/3075
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.