اخبار مرتبط

فرهاد شبیهی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: شهرک صنعتی مامونیه از یک پست برق 63 به 20 برخوردار بود که این پست با مشکلات و نواقصی روبه رو شده بود و با پیگیری شرکت برق منطقه ای باختر و مسئولان استانی به تازگی این پست بدون هیچ مشکلی وارد مدار تولید شده است.
وی ادامه داد: پیگیری ها و مطالعات لازم برای راه اندازی یک پست 400 کیلو ولت در محدوده شهر زرندیه انجام شده که در مرحله نیازسنجی و مهندسی است و درر صورت تامین اعتبار این پست در زرندیه نصب و مشکلات این شهر در زمینه تولید برق به طور کلی رفع می شود.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی را یکی از محورهای فعالیت این شرکت عنوان کرد و اظهار داشت: ظرفیت سازی، افزایش قابلیت های داخلی، بهینه سازی شبکه های تولیدی برق و حرکت در مسیر ساخت و استفاده از نیروگاه های خورشیدی و انرژی های تجدیدپذیر مهمترین اقدامات این شرکت در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب است.
وی افزود: شرکت برق منطقه ای باختر می کوشد با تعمیرات اساسی(اورهال) بهنگام شبکه های تولیدی برق، ارائه خدمات برق به خصوص در فصل اوج مصرف ثابت باشد.
شبیهی گفت: به دلیل وجود خطوط زیاد تبادلی در برق منطقه ای باختر، توازن انرژی برق بخش عمده ای از کشور در این شرکت قرار گرفته و قسمتی از خطوط شرکت برق منطقه ای باختر فرامنطقه ای فعالیت می کند.
برق منطقه ای باختر سه استان همدان، لرستان و مرکزی با 77 هزار کیلومتر مربع مساحت، پنج میلیون نفر جمعیت و 2 میلیون مشترک را در بر می گیرد.
3017/6013/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.