اخبار مرتبط

مجید ابهری یک استاد دانشگاه و متخصص علم رفتاری گفت: پژوهش هاحاکی از آن است که بیش از 60 درصد از دختران در سن ازدواج دچار سندروم سیندرلا هستند.
طیف بزرگی از دختران جوان بین ۱۸ تا ۳۰ سال دلیل اصلی بی رغبتی به ازدواج می دانند که مربوط به سندرم سیندرلا یا منتظر شاهزاده سوار بر اسب سفید است.
در پژوهش انجام شده توسط بنیاد علوم رفتاری گروه مطالعات استراتژی آریا که در چهار شهر تهران، رشت، اصفهان و ابهر انجام شد از هر ۱۰۰ دختر ۶۰ نفر در هر شهر شاخص های مناسب بودن همسر مورد نظر شان را مدرک تحصیلی، وضعیت مالی، خانه شخصی و جذابیت ظاهری مطرح کردند، ۱۵ درصد این افراد نظری نداشتند یعنی درباره اش فکر نکرده بودند و بقیه ازدواج را مشروط به رضایت والدین و تایید آنان و موجود بودن شرایط اولیه اعلام کردند.
این مسائل حاکی از آن است که باید مهارت ها و آموزش های جدی و اثرگذاری در جامعه انجام شود تا شاخص های حقیقی مبتنی بر رفتار به جای رویاپردازی دستمایه ازدواج و انتخاب همسر شود.
کنترل و پیشگیری از سرطان باید در اولویت برنامه های حوزه سلامت و درمان قرار گیرد، تاسیس 30 شرکت فناوری در دانشگاه اراک، اراک قهرمان بازی های بویم و محلی شد و حمایت از تولید و اشتغال مهمترین دغدغه مسئولان استان از دیگر عنوان های خبری هفته نامه امیر است.
هفته نامه مهتاب استان مرکزی با مشی سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی علی محمدی در گستره استان مرکزی منتشر می شود.
استان مرکزی دارای سه روزنامه، 32 هفته نامه، 13 دو هفته نامه، 16 ماهنامه، سه 2 ماهنامه، 18 فصل نامه و 2 فصلنامه است.
6991/6013/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.