اخبار مرتبط

یادداشت سفیر سابق آمریکا در فارن افرز:

در این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: حمله موشکی آمریکا به سوریه سناریویی از پیش تعیین شده با حمایت اسرائیل و آل سعود جنایتکار بود و هیچ گونه شواهدی در راستای استفاده ارتش سوریه از سلاح های شیمیایی و جود ندارد.
بیانیه می افزاید: آمریکای جنایتکار حمله موشکی به سوریه را در پایخ به بمباران شیمایی شهر دومای سوریه توسط بشار اسد در تاریخ هجدهم فرودین ماه جاری عنوان کرد در صورتی که دولت سوریه این ادعا را رد کرده و خواستار تحقیق و تفحص در این خصوص شده است.
در ادامه این بیانیه آمده است: حمله آمریکا به سوریه نمایش قدرت برای خودنمایی و ایجاد ترس و وحشت در کشورهای منطقه بود که تنها راه مقابله با این اهداف شوم استکبار جهانی وحدت و انسجام جهان اسلام است.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: اینکه کشورهای مسلمان نشین منطقه به جای اعلام انزجار از جنایت های آمریکا و اسرائیل خود را هم پیمان آنان می دانند، جای تاسف است و جامعه اسلام باید در مقابل توطئه های استکباری وحدت و یکپارچگی را سرلوحه امور قرار دهند.
در ادامه این بیانیه آمده است: ملت غیور ایران اسلامی به عنوان پشتیبان جبهه مقاومت و حامی مظلومان جهان، خشم و انزجار خود را از حمله موشکی آمریکا به سوریه اعلام می کند و تا آخرین قطره خون خود از ارزش های والای اسلام ناب محمدی(ص)، آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری حمایت می کنند.
صبحگاه دیروز(شنبه) بیست و پنجم فرودین سوریه از سوی آمریکا، انگلیس و فرانسه مورد آماج حملات موشکی قرار گرفت.
3017/6013/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

یادداشت سفیر سابق آمریکا در فارن افرز:

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.