اخبار مرتبط

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی شامگاه شنبه در آیین بهره برداری از مسجد و موسسه خیریه پیامبر اعظم(ص) در اراک افزود: حمله آمریکا و متحدانش به سوریه جز روسیاهی دستاوردی ندارد.
امام جمعه اراک خاطر نشان کرد: مردم استان مرکزی این جنایت را محکوم می کنند و از ملت ها مسلمان می خواهند در برابر این متجاوزان واکنش نشان دهند و به این جنایتکاران اجازه ندهند که مردم را به خاک خون بکشند.
آیت الله دری نجف آبادی خاطر نشان کرد: آمریکا و کشور هایی که با موشک به سوریه حمله کرده اند بدون هیچ مجوز و دلیل ملل ملت مظلوم سوریه را مورد هدف قرار داده اند.
وی گفت: این حمله و جنایت جنگی با حکم کدام محکمه و دادگاه انجام شده است و اگر این کشورها خود را حامی حقوق بشر می دانند باید در برابر جنایت هایی که در یمن انجام می شود ایستادگی کنند.
نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری و دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی نیز در این آیین گفت: حمله آمریکا و متحدان آن به سوریه نتیجه خود بزرگ بینی آنان است.
آیت الله محسن اراکی افزود: کشورهای غربی و آمریکا از هر کشوری که می توانند بهره برداری کنند و به هر کشوری که بر خلاف خواسته ها آنان حرکت کند حمله و برای نابودی آن تلاش می کنند.
در این آیین مسجد و موسسه خیریه پیامبر اعظم(ص) اراک در زمینی به مساحت 700 متر مربع با سه هزار متر مربع زیر بنا در پنج طبقه با حضور نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری به بهره برداری رسید.
1955/6013/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.