اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز پنجشنبه در کلاس تفسیر قرآن کریم در محل ذفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: در ماه محرم فضای معنوی مطلوبی بر جامعه حاکم است و باید در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و یاران با وفای ایشان شرایطی مهیا شود تا آموزه های ناب و پیام تفکر و قیام عاشورایی به بهترین شکل در لایه های مختلف جامعه نهادینه شود.
امام جمعه اراک بیان کرد: در شرایطی که فضای مسموم تبلیغات شبکه های ماهواره ای، فضای مجازی آگاهانه از سوی استکبار جهانی برای انحراف فرهنگی کشور طراحی شده، بسط مسائل اخلاقی و آموزه های دینی بهترین ابزار کارآمد مصون سازی ارزش های اسلامی در جامعه است.
وی گفت: نشر معارف قرآنی در بین آحاد مردم و در سطوح مختلف می تواند حرکتی بی نظیر در راستای احیای فرهنگ اسلامی در جامعه باشد و مسئولان فرهنگی باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب تنها با نهادینه کردن مبانی قرآن کریم در جامعه محقق می شود.
کلاس تفسیر قرآن کریم آیت الله دری نجف آبادی روز های پنجشنبه هر هفته در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی برگزار می شود.
3017/ 6013/خبرنگار: مصطفی مجللی***انتشاردهنده:مژگان حیدری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.