• کدخبر: 673546
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرآنلاین استان مرکزی شهریار فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی، افزود: این تعداد دانش آموز شامل 184 دختر و 213 پسر ورزشکار در قالب 31 تیم پسر و 24 تیم دختر به همراه 100 نفر از همکاران به عنوان مربی و سرپرست به این مسابقات اعزام می شوند.
وی ادامه داد: کاروان ورزشی دانش آموزان پسر استان شامل تیم های فوتسال، بسکتبال هندبال، والیبال، شنا، ژیمناستیک، طناب زنی، بدمینتون، تنیس روی میز، دو و میدانی و کشتی آزاد و فرنگی در دوره های ابتدایی، متوسطه اول و دوم، از 15 تیرماه سال جاری به مسابقات اعزام می شوند و رقابت های ورزشی پسران تا هشتم شهریور ماه ادامه خواهد شد.
فولادوند ادامه داد: این دوره از مسابقات به میزبانی 8 استان کشور، شامل آذربایجان غربی، البرز، مازندران، کردستان، فارس،چهارمحال و بختیاری، ایلام و لرستان برگزار می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی ابراز داشت: مسابقات دختران دوره ابتدائی و متوسطه اول و دوم نیز، در رشته های بسکتبال، فوتسال، والیبال، هندبال به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار می گردد که تیم های ورزشی استان، از پایان تیرماه جهت شرکت در این رقابت ها اعزام می شوند.
وی اضافه کرد: همچنین دختران ورزشکار استان در رشته های دو و میدانی، شنا، طناب زنی و ژیمناستیک، از اول مردادماه لغایت شانزدهم شهریور ماه در مسابقات کشوری که به میزبانی استان های کردستان، چهارمحال و بختیاری، مازندران و البرز، برگزار می گردد، شرکت می نمایند.
فولادوند بیان کرد: امسال مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر کشور در رشته های بدمینتون، تنیس روی میز و شطرنج پانزدهم ماه لغایت سی و یکم تیرماه به میزبانی استان مرکزی برگزار می شود.
وی افزود: به منظور آماده سازی تیم های اعزامی استان مرکزی به مسابقات ورزشی دانش آموزان اردوهای تدارکانی به صورت متمرکز برنامه ریزی و در دست اقدام می باشد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی اضافه کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، اردوی نهایی آماده سازی تیم های شرکت کننده در این رقابت ها نیز در آستانه ی اعزام به مسابقات برگزار می شود.
فولادوند خاطر نشان کرد: مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور امسال برای اولین بار در تمامی رشته ها به صورت مدرسه قهرمان برگزار می شود و تیم های منتخب مدارس که در مرحله استانی مسابقات به عناوین قهرمانی دست یافته بودند به این مسابقات اعزام می شوند.

 

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 673546
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.