اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ظفر افشون روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: این پرداخت ها از محل پیش پرداخت قراردادهای کارخانه آذرآب با پالایشگاه های جنوب کشور و استان اصفهان تامین شده است.
وی ادامه داد: مدیران شرکت متعهد شده اند که به زودی بخش دیگری از معوقات کارگران کارخانه آذرآب را پرداخت کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی بیان کرد: مدیران شرکت صنایع آذرآب اراک برای تامین هزینه های جاری و سرمایه در گردش شرکت، تسهیلاتی را درخواست کرده بودند که مانعی برای پرداخت این تسهیلات وجود ندارد و به زودی به حساب شرکت واریز می شود.
وی ادامه داد: حل مشکل شرکت صنایع آذرآب یکی از برنامه های اولویت دار مدیریت ارشد استان در سال جاری است و تلاش های بسیاری برای احیای این شرکت مهم و تجهیزات ساز انجام شده است.
افشون اضافه کرد: ارتقای نرخ بهره وری، افزایش تولید ناخالص ملی و در نهایت توسعه اقتصادی و ارتقاء سطح معیشتی مردم در گرو تولیدات صنعتی صادرات محور است که در همین راستا بهره گیری از صنایع در دستور کار مدیریت ارشد استان مرکزی قرار گرفته است.
شرکت صنایع آذرآب اراک از صنایع پیمانکاری عمده کشور است که در سال 1364 در اراک آغاز به کار کرد.
این شرکت مادر تخصصی در حوزه طراحی، ساخت و نصب انواع بویلرهای نیروگاهی و صنعتی ،مخازن تحت فشار، مبدل های حرارتی و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع قند، شکر و سیمان فعالیت دارد.
3017/3075/ خبرنگار: مصطفی مجللی** انتشار دهنده: حسین مهدی زاده
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.