اخبار مرتبط

محمد ابراهیم عباسی شامگاه چهارشنبه در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه در مجتمع آفتاب شهر اراک عنوان کرد: شهرداری اراک در آغاز استقرار شورای شهر چهارم با بدهکاری مواجه بود اما امروز با سرمایه ای مناسب به شورای پنجم تحویل می شود.
وی افزود: یکی از بزرگترین سرمایه های شهرداری اراک مجتمع آفتاب در مساحتی به وسعت 25 هزار مترمربع است که در قالب مجتمع تجاری و پارکینگ در مرکز شهر اراک قرار دارد و مالکیت کامل آن با شهرداری است که ارزش مالی بالایی دارد.
شهردار اراک با اشاره به حضور اعضای متخصص در شورای شهر چهارم اراک گفت: همه تخصص های مورد نیاز یک شهر در شورای چهار تجمیع و شهرداری نیز از این ظرفیت به خوبی بهره مند شد.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر تغییرات گسترده در سازمان های زیرمجموعه شهرداری اراک بیان کرد: شهرداری اراک امور خود را براساس برنامه ریزی و تغییرات منطقی پیش می برد اما یکی از موثرترین اقدامات صورت گرفته شناسنامه دار شدن سازمان های تابعه شهرداری اراک است.
عباسی تصریح کرد: در چهار سال گذشته برخی از سازمان های زیرمجموعه شهرداری اراک فاقد چارت سازمانی بودند که به واسطه تلاش ها و بررسی های صورت گرفته چارت تفصیلی و ساختار سازمانی برای سازمان ها تعریف شد.
وی افزود: ساختار سازمانی تعریف شده، تعداد جذب نیرو و تخصص های مورد نیاز شهرداری نیز مشخص است و بر اساس قانون عمل می شود.
شهردار اراک در خصوص فضای شهر پس از انتخابات اظهار کرد: به منظور تبلیغات انتخاباتی فضاها و بنرهای مورد نیاز در شهر نصب شد و اطلاع رسانی های لازم به منظور کاهش کمترین آسیب به فضای شهری نیز به نامزدهای انتخاباتی صورت گرفت.
وی همچنین از عقد قرارداد با یکی از شرکت های خودرو ساز خبر داد و افزود: به واسطه این قرارداد ناوگان حمل و نقل عمومی و اتوبوسرانی به روز می شود.
عباسی ضمن اشاره به حضور پررنگ مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه و تبریک به منتخبان شورای اسلامی شهر اراک از خدمات شورای شهر چهارم تقدیر کرد و گفت: شهر اراک در چهار سال اخیر با حمایت شورای شهر توفیقات مناسبی را کسب کرد.
در حاشیه نشست مطبوعاتی شهردار اراک نمایشگاه دستاوردهای چهار ساله شهرداری اراک در محل مجتمع آفتاب گشایش یافت.
کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و بر اساس آمار سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95، در این شهر 520 هزار نفر جمعیت زندگی می کند.
6992/3075/خبرنگار: آذر اسفندیاری***انتشاردهنده: حسین مهدی زاده

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.