اخبار مرتبط

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: شرکت در انتخابات روز جمعه وظیفه هر ایرانی آگاه و دلسوز به کشور است.
وی اظهار کرد: حضور اقشار مختلف مردم در این رویداد بزرگ، لبیک دوباره به مقام معظم رهبری و اعلام وفاداری نسبت به نظام اسلامی و آرمان های شهدای والامقام است.
خطیب جمعه ساوه ادامه داد: حضور حماسی مردم در انتخابات، استمرار نظام را تضمین می کند و همه گروه ها، اقوام ایرانی دست در دست هم باید برای حفظ پایه های نظام در انتخابات شرکت کنند.
حجت الاسلام حسینی گفت: دشمنان در همه ادوار به موفقیت های ایران اسلامی طمع ورزیده اند و هرگاه احساس کنند، مردم با حاکمیت و نظام فاصله گرفته اند، مشروعیت سیاسی کشور را آماج توطئه های خود قرار داده اند.
وی افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری هر فردی که حتی نظام و مسئولان را قبول ندارد اما به ایران علاقه و اعتقاد دارد باید در انتخابات حاضر شود چرا که هدف برگزاری انتخابات، مشارکت مردم در تصمیم سازی کلان کشور است.
امام جمعه ساوه بیان کرد: مردم متدین وانقلابی ساوه با گرایش های مختلف، با حضور در پای صندوق های رای قلب امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری را خشنود می کنند و با اتحاد و انسجام خود سبب ناامیدی دشمن خواهند شد.
حجت الاسلام حسینی اضافه کرد: از مردم انتظار می رود با قصد قربت در اولین ساعات رای گیری، رای خود را به صندوق بیاندازند.
یک هزار و 58 داوطلب تا پایان مهلت قانونی نام نویسی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان ثبت نام کردند که با اعلام نتایج نهایی بررسی های هیات نظارت استان مرکزی، 898 داوطلب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی این شهرستان، رقابت تبلیغاتی داشتند.
برای شهر ساوه 137نفر، روستاهای بخش مرکزی 390 نفر و بخش نوبران 371 نفر تایید صلاحیت شده اند که از این میان حدود 400 نفر موفق به راهیابی به شوراها می شوند.
انتخابات شورای اسلامی در چهار شهر ساوه، نوبران، غرق آباد و آوه و 128 روستای این شهرستان برگزار می شود.
حدود چهار هزار نفر در حوزه های نظارت، اجرایی و انتظامات کار برگزاری انتخابات 29 اردیبشهت ماه در این شهرستان را بر عهده دارند.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت در شهرستان ساوه برگزار می شود.
7269/3075/خبرنگار: الهام بابایی*** انتشار دهنده: حسین مهدی زاده
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.