اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز پنجشنبه در کلاس تفسیر قرآن کریم در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، افزود: فعالان سیاسی از گروه های جریان ساز و مرجع فکری در جامعه هستند که به عنوان بازیگران اصلی انتخابات باید در فضاسازی آگاهانه مشارکت هدفمند کنند و ضمن احترام به نامزدها و سایر جریان های فکری با فعالیت های موثر و بحث و نظرهای سازنده عرصه انتخابات را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای آماده کنند.
وی ادامه داد: حرکت در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی، شهدا، امام راحل و منویات مقام معظم رهبری یکی دیگر از وظایف احزاب سیاسی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشند.
امام جمعه اراک بیان کرد: همه فعالیت های سیاسی باید حول محور ارزش ها و آرمان های نظام اسلامی انجام شود و بزرگان احزاب سیاسی باید جریان های فکری را در سایه انصاف و تدبر مدیریت کنند و در راستای همگرایی و خنثی سازی توطئه های دشمنان باشند.
وی اضافه کرد: هدف غایی و اصلی دشمنان به حاشیه کشاندن اهداف و راهبردهای کلان نظام است و رسالت احزاب تیزهوشی سیاسی است و باید در چنین فضایی، بسط شاخه های بصیرت، تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و دفاع جانانه از حریم ولایت فقیه را اصل قرار دهند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: اخلاق مهمترین مولفه انتخابات است و گروه های سیاسی باید بکوشند از تضعیف شخصیت نامزدهای یکدیگر در عرصه رقابت پرهیز کنند چرا که بی اخلاقی در منافات با شاخص های فرهنگی و دینی است و دشمنان را باید ناامید کرد.
وی افزود: مردم ولایتمدار ایران اسلامی خدمات و دستاوردهای نظام اسلامی را مشاهده و با روی گشاده در فرآیند انتخابات شرکت می کنند.
آیت الله دری نجف آبادی افزود: پیام مردم به دنیا در این انتخابات این است که روی مواضع اصولی خود ایستاده ایم و جواب هر تهدید سیاسی ، اقتصادی و روانی را با مقاومت خواهیم داد.
وی اظهار کرد: مردم ایران اسلامی همیشه وقت شناس و دشمن شناس بوده‌اند و نمونه آن همین انتخابات پرشور است، اما بدخواهان به نظام مقدس اسلامی نمی توانند احساس ملت ایران را درک کنند چرا که افکار سیاسی این ملت آمیخته با اصول و مبانی دینی و معنویات است و شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی خود می دانند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 شهریور ماه جاری برگزار می شود.
کلاس تفسیر آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز های پنجشنبه در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی برگزار می شود.
3017/6013/ خبرنگار: مصطفی مجللی***انتشاردهنده: مژگان حیدری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.