اخبار مرتبط

همایش استانی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی با حضور رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و استاندار مرکزی در ساعت ۱۰ صبح امروز در بیت حضرت امام خمینی (ره) شهرستان خمین برگزار می شود.
سخنرانی محمد جواد ظریف (وزیر امور خارجه) به صورت ویدیو کنفرانس در ساعت ۱۷ در تالار پامچال همراه با برنامه سخنرانی غلامحسین کرباسچی (فعال سیاسی اصلاح طلب) در ستاد روحانی همراه با گردهمایی بزرگ دانشجویان و حامیان روحانی در اراک برگزار می شود و کرباسچی در ساعت ۱۵:۳۰ در مسجد صاحب الزمان شهرستان ساوه نیر سخنرانی دارد.
نشست کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی در ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه در سالن جلسات استانداری انجام می شود.
مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی استان مرکزی در ساعت ۱۱ صبح امروز در سالن پروین اعتصامی دانشگاه اراک از دیگر رویدادهای خبری امروز استان مرکزی است.
همایش اقتصاد مقاومتی با حضور فعالان عرصه گردشگری در ساعت 9 صبح امروز در هتل امیرکبیر اراک برگزار می شود.
آیین تجلیل از معلمان نمونه ناحیه ۲ اراک نیز در ساعت ۱۰ در سالن اجتماعات بانک ملی نیز انجام می شود.
نخستین دوره مسابقات بسکتبال 3x3 بانوان بالای ۱۸ سال با ثبت اولین Event رسمی ایران در فیبا (۱۴ و ۱۵ اردیبهشت) در سالن امام خمینی (ره) از جمله رویدادهای ورزشی امروز استان مرکزی است.
افتتاح ستاد مردمی حامیان دکتر قالیباف ساعت 15:30 در خیابان مطهری ساوه برگزار می شود.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33663330 و 33664925 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33662220 ارسال کنند.
مشروح این رویدادهای خبری و اخبار متنوع دیگر،روز جاری بر روی سایت ایرنا استان به آدرسhttp://www.irna.ir/markazi منتشر خواهد شد.
۷۱۱۴/۶۰۱۳ خبرنگار: شیما کریمی*** انتشاردهنده: مزگان حیدری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.