اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مینو اصلانی روز یکشنبه در همایش بسیج جامعه زنان در کانون بسیج اراک افزود: زن غربی هرگز نمی تواند نقش الگو را برای سایر زنان داشته باشد زیرا بحران هویت در غرب سبب شده تا در این جوامع به زنان به عنوان ابزار تبلیغاتی نگاه شود.
مسئول بسیج جامعه زنان کشور در ادامه گفت: جهان در مسیر تاریخی حساس قرار دارد و تمدن های متعددی از جمله یونان، رم شرقی، امپراطوری، کمونیست، سوسیالیست و امروز لیبرالیسم، دموکراسی غربی را تجربه کرده است.
اصلانی افزود: زن مسلمان ایرانی چهار دهه را بعد از انقلاب اسلامی پشت سرگذاشته و با تحمل شکنجه، شهادت، حضور دردفاع مقدس و دوران سازندگی می تواند برای سایر زنان جهان الگویی مناسب باشد.
وی افزود: جامعه غربی اروپایی از معنویت فاصله گرفته و ارتباط انسان با خدا قطع شده است.
وی اظهار کرد: ' زنان پوشاننده سر' و' خویشتن دار' از جمله جنبش هایی هستند که در غرب برای بازگرداندن معنویت شکل گرفته اند.
فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: نقش خانواده در جنگ نرم بیشتر از مردان است و زنان و مادران مهمترین تاثیرگذاری را برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان برعهده دارند.
پاسدارمحمدرضا رضایی افزود: مشکلات اقتصادی، ماهواره، فقر فرهنگی و اعتیاد از دلایل افزایش آمار طلاق در جامعه است که با برنامه ریزی منسجم و تدبیر باید برای کاهش روند صعودی آمار طلاق تلاش شود.
49 درصد از جمعیت یک میلیون و 414 هزار نفری استان مرکزی را زنان تشکیل می دهند.
کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و در این شهر حدود 650 هزار نفر جمعیت زندگی می کند.
6991/3075/ خبرنگار: معصومه ابراهیمی *** انتشار دهنده: حسین مهدی زاده اصفهانی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.