اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در این بیانیه که نسخه ای از آن روز سه شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر صیانت از امنیت و حضور مقتدرانه در فعالیت های دفاعی، در عرصه های دیگر همچون سازندگی، عمران، خدمت رسانی به محرومان و تولید تفکر انقلابی نقش آفرینی کرده و به همین واسطه محبوب ملت ایران و کشورهای منطقه است.
در ادامه این بیانیه آمده است: براساس اصل 150 قانون اساسی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که در 40 سال گذشته با تمام وجود از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی پاسداری کرده و مصداق این جمله امام خمینی (ره) قرار گرفته که فرمودند: اگر سپاه نبود کشور هم نبود و سپاه شجره طیبه ای است که هویت آن ایمان و حرکت انقلابی و جهادی می تراود.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: آمریکای جنایتکار که بزرگترین حامی تروریست در دنیا است یک نیروی دفاعی و عامل امنیت منطقه را تروریست اعلام می کند، که این اقدام سبکسرانه شیطان بزرگ برای ملت ایران تازگی ندارد و مردم 40 سال است که با این اقدامات آمریکا روبرو هستند.
در ادامه این بیانیه آمده است: بزرگترین تجربه ایران در 40 سال گذشته ایستادن در مقابل ظالمان و مستکبران عالم است و ملت ایران به خوبی توانسته است با این ایستادگی، معادلات بین المللی را تغییر دهد.
در بخش دیگری از این بیانیه عنوان شده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز میلاد امام حسین (ع) روز پاسدار را به سبز پوشان سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک عرض می نماید و این اقدام سخیفانه آمریکای جنایتکار را محکوم می کند.
ترامپ در روزهای اخیر، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان های تروریستی جهان قرار داد.
3017/3075
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.