اخبار مرتبط

با حضور رهبر معظم انقلاب، مسئولان و هزاران نفر از مردم؛

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام « حیدر مصلحی» شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای نراق در مسجد جامع این شهر افزود: استکبار جهانی با هزینه های گزاف به دنبال توقف موفقیت های انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: عزت و امنیت امروز کشور مرهون خون حدود 200 هزار شهید دفاع مقدس و ایثار شهدای مدافع حرم است.
وزیر سابق اطلاعات گفت: جاودانگی شهدا از جمله خصوصیاتی است که در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده است.
وی اضافه کرد: یکی از راهبردهای دشمن، القای اطلاعات نادرست و دگرگونی در سیستم محاسباتی مردم است تا حاکمیت و نظام دچار دوگانگی شود و این نقشه شوم در واقع جنگ روانی است که برای تحقق آن برنامه ریزی بسیاری شده است.
حجت الاسلام مصلحی ادامه داد: ایجاد فضایی 2 قطبی در کشور بنا بر فرموده رهبر معظم انقلاب امری ناپسند است و نباید اجازه داد تا چنین فضایی در کشور شکل گیرد
وی با اشاره حرکت میلیونی اربعین ادامه داد: حرکت سیل عظیم 25 میلیونی دوستداران اهل بیت در روز اربعین پس از گذشت هزاران سال از قیام اباعبدالله الحسین نشان از جاودانگی قیام عاشوراست.
وزیر سابق اطلاعات گفت: بنا بر فرموده رهبر معظم انقلاب، قدرت آمریکا رو به افول است چرا که این نظریه مبنای کارشناسی دارد و خود آمریکایی ها نیز به این امر اعتراف دارند.
حجت الاسلام مصلحی ادامه داد: عزت و امنیت امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون خون ۲۰۰هزار شهید دفاع مقدس و از جان گذشتگی شهدای مدافع حرم است.
وی عنوان کرد: استکبار جهانی با صرف هزینه های گزاف در پی تضعیف موفقیت های انقلاب اسلامی است و این دسیسه ها با درایت نیروهای انقلابی و حر کت در مسیر ولایت فقیه خنثی می شود.
وزیر سابق اطلاعات افزود: گفت: شهدا اجازه نخواهند داد تا دشمنان در اهداف شوم خود موفق شوند.
مصلحی افزود: دشمنان در جنگ اقتصادی درصدد تضعیف روحیه نیروی های ارزشی هستند و با هوشمندی باید در مقابل این دسیسه ایستاد.
شهر نراق 80 شهید دفاع مقدس و یک شهید مدافع حرم تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
3075
انتهای پیام

اخبار مرتبط

با حضور رهبر معظم انقلاب، مسئولان و هزاران نفر از مردم؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.