اخبار مرتبط

«ویلیام چانگ» در حاشیه افتتاح شرکت پرسام رابر فارمد که با سرمایه گذاری مشترک ایران و کره جنوبی در منطقه ویژه اقتصادی کاوه راه اندازی شده، افزود: ظرفیت های بالای اقتصادی و منابع متعدد ایران، صبر و وحدت مردم و توان بالای نیروهای انسانی کارآمد شاخص هاییاست که فرصتی پیشرفت و توسعه ایران را با کمترین وابستگی فراهم کرده است و با تکیه به آن می توان از تحریم گذشت.
وی اظهار داشت: ایران شریکی مناسب برای کره جنوبی در مراودات اقتصادی و تجاری است و تمایل جدی برای افزایش روابط کاری و اقتصادی بین دو کشور وجود دارد.
نماینده شرکت سرمایه گذار کره جنوبی ادامه داد: با وجود اینکه کشور ایران تحت فشار تحریم ها است اما همکاری شرکت‌های کره جنوبی با طرف‌های ایرانی به دلیل اینکه همتایان ایرانی به قوانین آگاه هستند به مشکلی برنخورده و امید می رود که مشکلات ناشی از تحریم ها برای مردم ایران رفع شود.
چانگ افزود: هدف از حضور شرکت های تولیدی کره جنوبی در ایران واردات مستقیم کالا از کره نیست بلکه بومی سازی تولیدات کشور کره در ایران مد نظر است و راه اندازی واحد صنعتی پرسام رابرفارمد در ساوه با سرمایه گذاری مشترک میان طرف های ایرانی و کره ای نمونه بارزی از این اتفاق مثبت است.
این سرمایه گذار اهل کره جنوبی گفت: با راه اندازی این واحد در گام بعد قرار است در زمینه تولید محصولات بسته بندی دارویی و پزشکی متناسب با نیاز بازار ایران در شهرستان ساوه سرمایه گذاری شود.
وی اظهار کرد: ایران بهترین کشور در خاورمیانه است که از نظر منابع و استعدادها سرآمد است.
واحد صنعتی پرسام رابر فارمد که در زمینه دارو فعالیت می کند با سرمایه گذاری مشترک میان ایران و کره جنوبی به نسبت (30 درصد سهم شرکت کره ای) به بهره برداری رسید که در مرحله نخست آن با ظرفیت اسمی 450 میلیون قطعه رابراستاپر در سال و اشتغالزایی 80 نفر بهره برداری شد.
30 درصد تولید مازاد بر نیازتولیدی این واحد هدفگذاری صادراتی شده است.
ساوه از کانون های مهم صنعت ایران و استان مرکزی و دومین قطب جمعیتی این استان است.
6013/6539/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.