اخبار مرتبط

«محمدرضا منصوری» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: تمامی ارکان نظام ملزم به اجرای منویات مقام معظم رهبری در قالب گام دوم انقلاب هستند.
وی ادامه داد: رهبر فرزانه در این بیانیه نکات مهم و راهبردی از قبیل علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، حفظ عزت ملی و مرزبندی با دشمن و همچنین سبک زندگی را به عنوان سرفصل های اصلی پیشرفت جامعه و تمدن سازی کشور مطرح کرده که نیازمند برنامه دقیق اجرایی است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دانش آشکارترین وسیله عزت و قدرت کشور است و ایران اسلامی باید برای دستیابی به اهداف گام دوم انقلاب اسلامی به صورت آگاهانه و با برنامه در راستای توسعه این بخش تلاش شود.
وی افزود: لازمه پیروزی در برابر دشمنان عبور از مرزهای کنونی دانش است و علم و پژوهش باید در جامعه نهادینه شده و جنبه اجرایی و عملیاتی پیدا کند.
منصوری گفت: سرفصل عدالت و مبارزه با فساد که در بیانیه گام دوم انقلاب عنوان شده مولفه ای کلیدی است که باید همه ارکان و مسئولان نظام مورد توجه قرار دهند زیرا مردم در ۴۰ سال اخیر با وجود تحمل سختی ها، همواره نسبت به نظام و انقلاب وفادار بوده و از خون شهدا پاسداری کرده اند.
وی ادامه داد: مسئولان نظام اسلامی باید پاسخگوی ایستادگی و وفاداری مردم باشند و اگر مسئولی خطا کند باید با اطلاع مردم رسیده و برخورد قاطع با وی شود.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امید به آینده و نگاه خوشبینانه به پیشبرد برنامه های کشور کلید عبور از مشکلات و گره گشایی از مسایل کشور است و در همین راستا تخریب و کمرنگ جلوه دادن دستاوردهای انقلاب و تضعیف امید در جامعه از کسی پذیرفته نیست.
وی در پایان گفت: برای عبور از تحریم ها باید همه ارکان کشور پای کار باشند و به توصیه های رهبرمعظم انقلاب اسلامی با جان و دل عمل کنند.
مقام معظم رهبری همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی راهبردهایی را به عنوان گام دوم انقلاب اعلام کردند.
6539/9921/6013/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.