رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با اشاره به اینکه بهترین نوع عدالت را در توزیع گوشت قرمز و گوشت مرغ در استان داریم، گفت: استان مرکزی جزو معدود استان‌هایی در کشور است که توانسته به بهترین شکل ممکن گوشت را توزیع کند.

به گزارش ایلنا از اراک، جمشید زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: تأمین گوشت برعهده دولت است و اصناف به‌ عنوان توزیع‌کننده فعالیت دارند.

زند با اشاره به اینکه بهترین نوع عدالت را در توزیع گوشت قرمز و گوشت مرغ در استان داریم، اظهار کرد: استان مرکزی جزو معدود استان‌هایی در کشور است که توانسته است به بهترین شکل ممکن گوشت را توزیع کند.

وی ادامه داد: در استان مرکزی توزیع گوشت بر اساس اپلیکیشنی که به تائید کارگروه تنظیم بازار استان رسیده است و بر اساس کد ملی توزیع می‌شود.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با اشاره به اینکه زمان دقیق توزیع گوشت مشخص نیست بیان کرد: به دلیل اینکه گوشت از کشورهای مجار حمل می‌شود دو ساعت قبل از اینکه بخواهد در استان توزیع شود اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.

زند در پاسخ به این سئوال که چرا برخی از افراد قبل از اعلام توزیع گوشت در صف خرید قرار می‌گیرند، اضافه کرد: از روز قبل به واحدهای که قرار است گوشت توزیع کنند اطلاع داده می‌شود و ممکن است خود مسئولان واحدها به مشتریان خود اعلام کنند که توزیع گوشت در واحد وجود دارد و قبل از اعلام مردم در صف خرید قرار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: بعضی کانال بی‌هویت برای تخریب اتاق اصناف مواردی را عنوان می‌کنند که این موارد به‌دور از واقعیت است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.