اخبار مرتبط

سید «مهدی مقدسی» روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن اراک در گفت و گو با ایرنا افزود: مردم انقلابی و فهیم با حضور هدفمند خود در صفوف راهپیمایی در شرایط حساس کنونی ثابت کردند که همواره پای نظام اسلامی می مانند و تحریم و فشار نمی تواند در اراده آهنین آنان اثر بگذارد.
وی بیان کرد: اگرچه مردم مشکلات اقتصادی دارند اما با اتکا به ظرفیت های داخلی در کنار هم می مانند و برای رفع این مشکلات کوشش می کنند و هر روز بالنده تر و مقاوم تر از قبل خواهند بود.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در خانه ملت خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران تا زمانی که حمایت قاطع از ولایت فقیه داشته باشند و به آرمان ها و ارزش های دینی و انقلابی پایبند باشند هیچ کشور و جریانی نمی تواند به آنان خدشه وارد کند.
مقدسی ادامه داد: ملت بزرگ ایران هر روز در مقابل مشکلات و فشارهای اقتصادی مقاوم تر می شوند و این سرمایه عظیم باید حفظ و گسترش یابد.
وی یادآور شد: دشمنان نظام از ماه ها قبل کوشیده اند که با تبلیغات مسموم نشاط و امید را در مردم کمرنگ کنند و حضور هدفمنمد مردمی در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر «نه» محکم به دشمنان و بدخواهان بوده است.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم ایران و استان مرکزی همواره در 40 سال انقلاب اسلامی وفادار و هوشیار در صحنه بوده اند و حضور پرشورشان در راه پیمایی 22 بهمن تکلیف مسئولان را در خدمت رسانی به آنان سنگین تر می کند.
استان مرکزی هفت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد که 2 کرسی آن متعلق به اراک، کمیجان و خنداب است.
3005/6013/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.