اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید« علی حسینی پور» روز دوشنبه در جمع شرکت کنندگان در راهیپیایی 22 بهمن خمین افزود: پیشرفت نظام اسلامی ایران در زمینه اقتدار دفاعی قدرت های دنیا را شگفت زده کرده است.
وی ادامه داد: صبر مردم ایران در طول چهل سال در مقابل توطئه، تحریم، ترور، جنگ و کودتاها قابل تقدیر است.
امام جمعه خمین اظهار داشت: کسانی که ادعا می کردند جشن چهل سالگی انقلاب ایران به ثمر نخواهد نشست، حضور پرشکوه اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن در تمام نقاط کشور نقشه های شوم آنها را بر هم زد.
حجت الاسلام حسینی پور گفت: خداوند در قرآن کریم بارها فرموده است که مومنان هرگز صحنه را خالی نمی کنند و حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی امروز مصداق این آیات است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلایمی ایران از انقلاب حضرت محمد (ص) سرچشمه گرفته است، افزود: اولین فرمان خدا بعد از مبعوث شدن پیامبر اکرم (ص) از بین بردن طاغوت بود و حکومت اسلامی ایران نیز به عنوان فریادگر قرن و احیاگر دین اسلام، ابتدا طاغوت را سرنگون کرد.
امام جمعه خمین در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: پیام حضور مردم این است که ملت ایران تمام سختی ها را تحمل می کند تا طاغوت، اسرائیل، آمریکا و کنوانسیون های استعماری نباشند.
حجت الاسلام حسینی پور ادامه داد: تدبیر و مدیریت تولید و فراهم کردن امکانات رفاهی و معیشتی برای همه مردم ضروری است.
امام جمعه خمین با اشاره به بیانیه 12 ماده ای اروپا گفت: نظام اسلامی برخلاف ادعای دشمنان نظام تا کنون به هیچ مظلومی ستم نکرده است اما استکبار جهانی و رژیم اشغالگر صهیونیست، سلاح های خود را برای کشتار زنان و کودکان استفاده می کنند.
امام جمعه خمین افزود: رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی وظیفه مردم و مسئولان است و کسی نمی تواند ادعا کند که وظیفه ای ندارد.
راهپیمایی 22 بهمن ماه در زادگاه معمار کبیر انقلاب با حضور اقشار مختلف مردم و دلسوزان نظام و انقلاب برگزار شد.
مردم همیشه در صحنه و انقلابی خمین با حضور گسترده خود مسیر میدان 15 خرداد تا میدان مدرس را با شعارهای مرگ بر آمریکای مردم فریب ، تحرمها اثر ندارد، سازش ما با امریکا محال است و ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است را پیمودند.
در این راهپیمایی اقشار مختلف مردم به ویژه بسیجیان، طلاب، دانش آموزان، دانشجویان، زنان ، مردان ، کودکان، سالخوردگان، خانواده معزز شهدا ، بازاریان، نیروی های نظامی و انتظامی و مسئولان حضور داشتند.
در پایان راهپیمایی 22 بهمن قطعنامه هشت بندی با محوریت التزام عملی به اصل ولایت فقیه، عبرت آموزی از مذاکره با آمریکا در برجام، تقویت بنیه دفاعی کشور، دفاع از ستمدیدگان جهان و تحقق اقتصاد مقاومتی قرائت شد.
شهرستان خمین، زادگاه معمار کبیر انقلاب در جنوب استان مرکزی 105 هزار نفر جمعیت دارد.
3075/7277/9930
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.