اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، این طرح ها با اعتباری بالغ بر 479 میلیارد ریال با حضور استاندار، نمایندگان مردم اراک، کمیجان و خنداب در خانه ملت و برخی مسئولان به بهره برداری رسید
38 طرعمرانی با اعتباری بالغ بر 95 میلیارد ریال و 9 طرح اقتصادی با اعتباری بالغ بر 384 میلیارد ریال به بهره برداری رسید
تالار اتاق عمل بیمارستان امام علی کمیجان شامل 2 اتاق عمل و یک اتاق ریکاوری به وسعت 263 متر مربع با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت بهداشت و کمک های مالی به بهره برداری رسید.
بهره برداری از این طرح 20 فرصت شغلی برای مردم این شهرستان به همراه دارد.
اتاق امحای زباله این بیمارستان نیز با 84 متر زیر بنا با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 100 میلیون ریال به بهره برداری رسید و
با بهره برداری از آن زمینه امحای 35 کیلوگرم زباله عفونی فراهم شد.
طرح معاینه فنی شهر میلاجرد در زمینی به مساحت یک هزار و 600 متر و 700 متر زیر بنا با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
مجتمع پذیرایی و اقامتی میلاجرد در زمینی به مساحت 6 هزار و 500 متر مربع و یک هزار و 100 متر زیر بنا با اعتباری بالغ بر 165 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
شرکت صنایع پزشکی سیما طب نیز درزمینی به مساحت پنج هزار متر مربع و زیر بنای 2 هزار و 500 متر با اعتباری بالغ بر 75 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
این شرکت با ظرفیت 250 هزار دستگاه تجهیزات بیمارستانی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی در شهرکت صنعتی کمیجان فعال شد.
بهره برداری از این طرح برای 40 نفر به صورت مستقیم و 200 نفر غیرمستقیم اشتغال به همراه دارد.
پیش تصفیه خانه فاضلاب، تولید پنیر پیتزا نیز در زمینی به مساحت یک هزار و 200 متر مربع و درشهرک صنعتی کمیجان به بهره برداری رسید که برای 12 نفراشتغال ایجاد کرد.
بهره برداری از سالن ورزشی روستای سمقاور در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و زیر بنای یک هزار و 315 متر مربع با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال نیز به بهره برداری رسید.
با بهره برداری از این طرح زمینه فعالیت ورزشی برای 200 ورزشکار فراهم شده و برای پنج نفر اشتغالزایی شده است.
حضور در گلزار شهدای میلاجرد، بهره برداری از مرکز معاینه فنی، شرکت تولید کاغذ زرنگار، مرحله دوم بلوک شرکت سینا طب، مجتمع اقامتی میلاجرد، سالن ورزشی، ساختمان شهرداری کمیجان و دیدار مردمی از جمله برنامه های استاندار مرکزی در ششمین روز از دهه فجر در شهرستان کمیجان است.
استاندار مرکزی در سفر به شهرستان کمیجان با خانواده جانباز 35 درصد «اسکندر زرگویی» نیز دیدار کرد.
این شهید والامقام سال 47 در وفس کمیجان به دنیا آمد و در شلمچه مجروح شد
کمیجان از توابع استان مرکزی و دارای 39 هزار نفر جمعیت است که در 101 کیلومتری اراک واقع شده است.
1955/6991
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.