اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت الله «قربانعلی دری نجف آبادی» روز دوشنبه نشست فعالان فرهنگی، اجتماعی و رسانه های انقلابی استان مرکزی در محل دفتر نماینده ولی فقیه در این استان، افزود: اقتدار و عظمت ایران اسلامی مرهون هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری است و پشتیبانی و حمایت قاطع از ولایت فقیه، کمترین کاری است که باید انجام داد.
وی ادامه داد: اقشار مختلف مردم به ویژه مسئولان و کارگزاران نظام باید بیش از پیش حفظ وحدت و یکپارچگی ملی زیر سایه ولایت فقیه را سرلوحه امور قرار دهند.
امام جمعه اراک اظهار داشت: ولایت فقیه محور انسجام ملی و خاری در چشم دشمنان نظام اسلامی است و ملت باید در هر شرایطی این سرمایه ارزشی و مهم را حراست کنند.
آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: تربیت نیروهای وفادار به نظام اسلامی و آرمان های مقدس امام، شهدا و ولایت فقیه باید در دستور کار تمامی نهادهای دولتی و خصوصی قرار بگیرد.
وی افزود: حضور مردم در صحنه و ارتباط گیری نیروهای انقلابی با اقشار مختلف مردم در راستای تشریح و تبیین عملکرد درخشان 40 ساله نظام اسلامی هم در جای خود کارگشا است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: ملت ایران با مقاومت، تقویت اراده و انگیزه های معنوی توانستند با دست خالی کشور را از چنگال رژیم بعثی نجات دهند و امروز هم با احیای همان روحیه و اندیشه های مقدس می توان توطئه های دشمنان را خنثی کرد.
آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: امروز در مقابل توطئه های دشمنان جهاد علمی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی وظیفه آحاد جامعه است و باید مورد توجه قرار گیرد.
وی گفت: چالش های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی با یکدیگر مرتبط هستند و باید با تشکیل انجمن های مختلف با رویکرد انقلابی و اسلامی در تمامی بخش های جامعه اظهار نظر منطقی و کارشناسی کرد.
آیت الله دری نجف آبادی با بیان اینکه افزایش میزان کشفیات مواد مخدر در شان استان امام راحل و مقام معظم رهبری نیست، بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی با توطئه های مختلف، بنیان خانواده را در ایران نشانه گرفته اند که نیروهای انقلابی و رسانه های دلسوز نظام باید برای مقابله با این توطئه دشمن چاره اندیشی کنند.
وی بیان کرد: جوانان جویای کار شهرستان اراک و استان مرکزی یا می خواهند در ایرالکو و پتروشیمی شازند استخدام شوند و یا در استانداری مرکزی به کار گرفته شوند در صورتی که اکنون 2 سوم نیروها مازاد هستند.
امام جمعه اراک بیان کرد: اشتغال باید مولد و با بهره وری بالا همراه باشد تا بتوان از آن طریق زمینه توسعه همه جانبه کشور را فراهم کرد و در صورتی که اشتغال درآمد زا نباشد چیزی جز هزینه برای نظام به دنبال نخواهد داشت.
استان مرکزی دارای سه روزنامه، 33 هفته نامه، 11 دو هفته نامه، 26 ماهنامه، سه 2 ماهنامه، 18 فصل نامه است.
3017/3075
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.