اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، « سعید خسروی »روز یکشنبه در حاشیه آیین نمادین توزیع وسایل و تجهیزات ورزشی مدارس استان مرکزی در گفت و گو با ایرنا، افزود: این منابع مالی از محل 27 صدم درصد ارزش افزوده کشور برای تهیه تجهیزات ورزشی مدارس به خصوص مراکز آموزشی مناطق محروم با اولویت واحدهای آموزشی دخترانه تهیه و توزیع شده است.
وی ادامه داد: توزیع وسایل و تجهیزات ورزشی در قالب کاروان پویایی، شادابی و سلامت و به منظور کیفیت بخشی به درس تربیت بدنی و اوقات فراغت دانش آموزان در کشور انجام شده است.
معاون مدیرکل دفتر معاونت تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: حوزه تحرک جسمانی در مدارس کشور به عنوان نسل آینده ساز از اهمیت زیادی برخوردار است و توزیع وسایل ورزشی در راستای بهبود سلامت روحی و جسمی و افزایش نشاط، شادابی دانش آموزان انجام شده است.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی توضیح داد: 14 هزار قلم تجهیزات ورزشی مصرفی با این اعتبار تهیه و در قالب کاروان پویایی، شادابی و سلامت بین مدارس پانزده گانه آموزش و پرورش این استان توزیع شد.
« مهدی دمنه » افزود: توجه به درس تربیت بدنی و تهیه تجهیزات مورد نیاز این درس از راهکارهای ایجاد شادی و نشاط در بین دانش آموزان است و توزیع وسایل ورزشی نقش بسزایی در افزایش روحیه نشاط، شادابی و سلامت در بین نوجوانان و جوانان دارد.
227 هزار دانش آموز در 2269 مرکز آموزشی در استان مرکزی به تحصیل اشتغال دارند.
1955/6013/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.