اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام محمد قاسمی در خطبه های نماز جمعه ساری افزود : پیشنهاد رییس جمهوری آمریکا مبنی بر مذاکره بدون پیش شرط با ایران فریبی بزرگ از جانب وی است و تحریم ، تهدید و سایر خدعه ها نمی تواند در اراده راسخ مردم موثر باشد.
وی ادامه داد : مردم خداجو و ولایی ایران اسلامی 40 سال با تحریم اقتصادی و سایر دشمنی ها مواجه بوده اند و به رغم مشکلات معیشتی هرگز سر تعظیم در مقابل شیطان بزرگ فرود نیاوردند.
او یاد آور شد : کشوری که هشت سال جنگ را بر ایران اسلامی تحمیل کرد ، از ترور شخصیت های بزرگ ابایی نداشت ، بر حزب الله لبنان و سایر گروه های جان بر کف انگ تروریست زد ، سازمان منافقین را از لیست تروریست ها خارج کرد ، داعش را به وجود آورد و صدها ظلم دیگر بر مردم بی گناه منطقه روا داشت ، برای مذاکره با ایران اسلامی قابل اطمینان نیست.
قاسمی گفت : راه اندازی جنگ روانی مثل آغاز قحطی در کشور یکی از ترفندهای آمریکاست که متاسفانه شماری از مردم تحت تاثیر این تبلیغات دروغین قرار گرفته و با رجوع به پمپ بنزین ها در صدد احتکار بنزین برآمدند.
او خطاب به این افراد اظهار داشت : به هوش باشید که شیطان بزرگ با این شایعات دروغین قصد بی اعتمادی در شما ، پایین آوردن روحیه و در نتیجه ایجاد فاصله بین شهروندان و مسئولان را دارد.
امام جمعه موقت ساری خواستار مدیریت تحریم شد و از مسئولان خواست تا در راستای حل مشکلات معیشتی مردم بیش از پیش بکوشند.
وی گفت : مردم سر افراز ایران اسلامی بارها با سربلندی از بوته آزمایش بیرون آمده و این بار نیر به رغم مشکلات فراوان در مقابل زیاده خواهی های آمریکا می ایستند.
قاسمی همچنین سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) با فاطمه زهرا (س) را تبریک گفت و اضافه کرد : با پیروی از این بزرگان آمار طلاق به صفر خواهد رسید.
او افزود : مهریه های سنگین ، اختلافات زوجین ، زندگی پرتجمل ، طلاق ، عدم نشاط در خانواده ها و دهها مشکل دیگر گویای این واقعیت است که از سیره ائمه اطهار و سایر بزرگان دین دور افتاده ایم.
7330/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.