اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگارایرنا، اگرچه عملیات اجرایی این پروژه با سرعت قابل ملاحظه ای از سوی پیمانکار و با نظارت دستگاه ورزش و معاونت عمرانی استانداری مازندران با حدود 60 درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت است، ولی هیچ تضمینی برای تکمیل شدنش و رسیدن به رقابت های لیگ برتر وجود ندارد.
اگرچه تمام مسوولان مجری و ناظر پروژه و حتی مسوولان سازمان لیگ ونمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در ایران از پیشرفت فیزیکی مرمت و بهسازی ورزشگاه شهید وطنی ابراز رضایت کردند، ولی هیچ یک از آنها نتوانستند زمان دقیقی را برای نهایی شدن مرمت اعلام کنند و این سکوت نه تنها باشگاه که هواداران چند ده هزار نفری نساجی را نیز سردرگم کرد.
بررسی میدانی خبرنگاران ایرنا اجرای مرمت ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر نشان می دهد که تاکنون سوله جایگاه تماشاگران نصب و پنل زیرین برای بتن ریزی ( صندلی بتنی نشستن ) آماده است.
همچنین پی ( فونداسیون) رختکن بازیکنان و سرویس بهداشتی ورزشگاه به همراه مکان نصب دکل روشنایی و تلویزیون بزرگ ( اسکوربورد) مشخص شد که به جزرختکن و سرویس بهداشتی به نظرمی رسد سایر تجهیزات در زمان مقرر تحویل شود.
با تکمیل مرمت و بهسازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر ظرفیت استادیوم خانگی نساجی برای رقابت های لیگ برتر به 15 هزار نفر می رسد که نسبت به جایگاه قبلی ظرفیت آن 2.5 برابر افزایش می یابد.
*** اما واگراتمام پروژه
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهرگفت که عملیات اجرایی پروژه ورزشگاه شهید وطنی با سرعت درحال اجراست واین کار مورد تایید نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در ایران نیز قرار گرفته است.
فرشید قدیمی در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود : برای مرمت و بهسازی این ورزشگاه حدود 11 میلیارد ریال اعتبار اولیه مصوب شد که تکمیل آن حدود 80 میلیاردریال هزینه دارد.
وی اضافه کرد : تلاش مسوولان اجرایی و پیمانکارتکمیل ورزشگاه درزمان مقرر و رساندن آن به نخستین دیدارتیم نساجی قائمشهر با ذوب آهن اصفهان است.
*** احتمال برگزاری دیدارنساجی در ساری
رئیس هیات فوتبال مازندران نیز تکمیل شدن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر را برای نخستین دیدار این تیم برابر ذوب آهن مورد تردید قرار دارد.
غلامرضا بهروان گفت که باشگاه نساجی ورزشگاه ساری را به عنوان استادیوم جایگزین به هیات فوتبال معرفی کرد که در صورت آماده نشدن شهید وطنی دیدار اول این تیم برابر ذوب آهن در ساری انجام خواهد شد.
*** سازمان لیگ درانتظارمعرفی ورزشگاه نساجی
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت که تاکنون چند باشگاه لیگ برتری ازجمله نساجی قائمشهراستادیوم دیدارخانگی خود را به سازمان لیگ اعلام نکردند.
سعید فتاحی افزود : این باشگاه ها باید حداکثر تا پایان تیرماه ورزشگاه خود را برای دیدار خانگی اعلام کنند و در صورت تکمیل شهید وطنی قائمشهر دیدار نساجی در این استادیوم انجام خواهد شد.
نساجی قائمشهر پس از ربع قرن حضور در رقابت های فوتبالی در فصل گذشته با گل شماری از همشهری خود خونه به خونه پیش افتاد و به عنوان دومین تیم پس از نفت مسجد سلیمان ، لیگ برتری شد.
رقابت های هیجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران 4 مردادماه شروع می شود و نساجی قائمشهر در هفته اول میزبان تیم ذوب آهن است و در هفته دوم در تبریز به مصاف تراکتور می رود و سومین هفته این رقابت ها میزبان آبی پوشان پایتخت می شود.
6982/1899
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.