اخبار مرتبط

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت که همزمان با هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر ( اول تا ششم تیرماه) افزون بر یک هزار برنامه فرهنگی و اجتماعی در این استان اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران، علی اصغر میرزایی برگزاری همایش بزرگ سفیران هدایت با حضور استاندار مازندران و نماینده ولی فقیه و سایر مسوولان استانی در ساری، برگزاری جشنواره جنگ شادی، نمایشگاه سیار با محوریت پیشگیری از اعتیاد در 17 شهرستان را از مهمترین برنامه های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد.

وی برگزاری همایش منطقه ای بهبود یافتگان؛ کارآفرینان و سفیران پیشگیری در شهرستان های شرق مازندران ( نکاء، گلوگاه و بهشهر؛ همایش بهبود یافتگان در شهرستان های بابل، ساری، سخنرانی فرمانداران در مصلی نماز جمعه پیرامون اعتیاد را از دیگر برنامه های اجرایی در این هفته بیان داشت.

میرزایی گفت که همچنین در این هفته با خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر، نصب بنر پیشگیری از اعتیاد و برپایی نمایشگاه های پیشگیری را از برنامه های دیگر این هفته اعلام کرد.

وی اضافه کرد : همچنین چهار همایش برای تجلیل از کارآفرینان و دستگاه های برتر فرهنگی و پیشگیری و بهبود یافتگان نیز در شهرستان های قائمشهر، آمل، بابل و بابلسر برگزار خواهد شد.

*** فعال شدن یک هزار و 790 کانال برای پیشگیری از اعتیاد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت که با هماهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر یک هزار و 790 کانال در فضای

جازی پیشگیری از اعتیاد را تبلیغ می کنند.

وی برگزاری مسابقه ورزشی دوچرخه سواری، پیاده روی و 13 منطقه آلوده را از برنامه های مهم ورزشی در هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در مازندران اعلام کرد.

 

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.