اخبار مرتبط

علی امیری دوشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت که این سه کشور به جواد نکونام سرمربی تیم نساجی پیشنهاد شده و در روزهای آینده یکی از این کشورها انتخاب خواهد شد.
وی زمان برگزاری اردوی برون مرزی تیم نساجی را هفته نخست تیر ماه اعلام کرد.
مدیرعامل تیم نساجی مازندران گفت که نخستین مرحله از تمرینات آماده سازی این تیم با حضور کادرفنی و بازیکنان فصل گذشته و جدیدی که به این تیم اضافه شدند از روز پنجشنبه این هفته در تهران آغاز می شود.
امیری همچنین با بیان اینکه تاکنون حضور سه بازیکن لیگ برتری در تیم نساجی مازندران قطعی شده است ، اسامی این بازیکنان را هم ' حامد لک ' ( دروازبان فصل قبل فولاد خوزستان) ، ' امید سینک ' ( بازیکن فصل قبل پارس جنوبی ) و ' محمد آبشک ' ( بازیکن فصل گذشته سپیدرود رشت) اعلام کرد.
وی گفت که این افراد برای فصل آینده رقابت های لیگ برتر قرارداد یک ساله با باشگاه نساجی بسته اند.
امیری اضافه کرد : چهار بازیکن لیگ برتری دیگر هم که در فهرست خریدهای نکونام بودند در روزهای آینده پای امضای قرارداد می آیند تا تمرینات تیم با بازیکنان جدید با نظم و هماهنگی های خاصی برگزار شود.
نساجی مازندران در فصل گذشته مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور با کسب عنوان دومی ، پس از حدود 24 سال حضور در این سطح به عنوان نماینده استان به لیگ برتر راه یافت .
فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران از 14 مرداد ماه سال جاری شروع می شود و تیم نساجی قائمشهر در هفته نخست از تیم ذوب آهن اصفهان میزبانی می کند.
7327/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.