• کدخبر: 941860
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین منطقه استان مازندران مهندس عبداله بهادری در این بازدید ضمن اعلام رضایت نسبی از اجرای عملیات اجرایی پروژه های راهسازی مازندران عنوان کرد : یکی از راهکارهای برون رفت از محرومیت و حرکت به سوی توسعه پایدار ، ایجاد راه دسترسی و مواصلاتی بوده که الحمدا... در دولتهای قبلی و دولت یازدهم عنایت ویژه ای به این مهم شده است.
مهندس بهادری اظهار داشت : با توجه به اینکه محورهای ارتباطی شرق استان در مسیر تردد زائرین امام رضا (ع) قرار داشته و همچنین وجود مراکز صنعتی و بندر امیر آباد ضروری است که توسعه و تعریض آن در اولویت کاری قرار گیرد.
وی ضمن اشاره به محور فرودگاه اظهار داشت : واریانت محور فرودگاه بطول 750 متر که تحصیل اراضی مسیر و پرداخت بهای زمین انجام و پیمانکار مشغول اجرای لایه های روسازی در این محور می باشد .
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران ضمن اشاره به راه دسترسی به شهرک گهرباران یادآور شد : این پروژه با اعتباری به مبلغ 8/5 میلیارد ریال بصورت چهارخطه در دو باند رفت و برگشت بصورت مجزا و با پیشرفت فیزیکی 40 درصد در حال انجام می باشد .
همچنین محور نکا نیروگاه قطعه چهارم از سه راهی زاغمرز تا سه راه نیروگاه پیمانکار در حال تعریض ابنیه فنی و اجرای لایه زیراساس می باشد .
مهندس بهادری در این بازدید از محور بهشهر - زاغمرز - بندر امیرآباد و محور حسین آباد - طوسکلا دیدند و از نزدیک در جریان روند اجرائی پروژه قرار گرفتند.

گفتنی است :محور بهشهر - زاغمرز- بندر امیراباد بطول 8 کیلومتر و با اعتباری معادل 85 میلیارد ریال بصورت لایه روسازی بتنی با پیشرفت فیزیکی 45 درصد در حال انجام می باشد . همچنین محور حسین آباد - طوسکلا بطول 10/5 کیلومتر در طرفین و بعرض 3/5متر با پیشرفت فیزیکی در حال انجام بوده که به منظور تسریع در اتمام عملیات دستور لازم صادر شده است.
در این بازدید مهندس نظری مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل ، مدیریت املاک و حقوقی اداره کل و برخی از مسولین شهرستانی حضور داشتند.

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 941860
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.